ReporterKit 802 - softbox ze statywem

RK-802

5907564613125

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
295,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zestaw reporterski softox 80x80 ze statywem umożliwiający pracę plenerową z wykorzystaniem systemowych lamp błyskowych (speedlight) na stopce ISO.

Przykład użycia RK-802 / Zestaw reporterski

Portret w plenerze - świetny pomysł, ale jak poradzić sobie z ostrym słonecznym światłem? Nie ma słońca? Jeszcze gorzej ;) Chcesz pracować z softbo­ksami w plenerze? Nie chcesz dźwigać potężnych gene­ratorów? Z pomocą przy­chodzi softbox reporterski - rozwiązanie do­pa­so­wane do syste­mowych lamp błysko­wych.

 

Zestaw reporterski ReporterKit 802 - softbox ze statywem

Softbox reporterski

Prezentowany softbox przeznaczony jest do systemowych lamp błyskowych (lamp przeznaczonych do montażu na aparacie, "hot-shoe"). W zestawie razem z uchwytem reporterskim umożliwiającym montaż na statywie oświe­tle­niowym. Uchwyt wykonany jest całkowicie z metalu, co zapewnia stabilność zestawu. Możemy go używać zarówno w studio, jak i w plenerze. Stopka jest dedykowana do każdej lampy błyskowej posiadającej standardowe mocowanie ("hot-shoe" ISO). Wysoka klasa materiałów, z których wykonany jest softbox, gwa­ran­tuje bezpro­ble­mową eksplo­a­tację przez lata.

Quick-80x80

Statyw studyjny CGLS-802

Lekki, studyjno-plenerowy, trzysekcyjny statyw oświe­­tle­­nio­wy. Maksymalna wysokość 230cm, wysokość robocza 220 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwer­salnym 1/4". Statyw prze­­zna­czony do pracy z małymi i śre­dnimi lam­pami oraz zesta­wami oświe­­tle­nio­wymi. Dosko­nale sprawdzi się również w konfi­guracji z lampami światła bły­sko­­wego i stałego, softboxami, lampami halo­ge­­no­wymi typu RedHead.  Jego wymiary po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy (waha się od 78 do 220 cm, regulowany jest płynnie na dowolnej wysokość) i uniwersalności za­sto­sowań. Rozstaw nóg (od stopki do stopki) 75cm.

Statyw CGLS-802

Zdjęcia

Zestaw reporterski ReporterKit 802 - softbox ze statywem Zestaw reporterski ReporterKit 802 - softbox ze statywem   RK-804 RK-804

Lampa błyskowa przedstawiona na zdjęciach nie wchodzi w skład zestawu.

ReporterKit 802 - przykładowe zastosowanie

  • Światło dopełniające w fotografii plenerowej "pod słońce"
  • Światło modelujące w fotografii plenerowej (dzień zachmurzony)
  • Główne źródło światła w fotografii plenerowej (wieczór, zmierzch, "magic-hour")
  • Fotografia dziecięca (większe dzieci)
  • Fotografia studyjna (element zestawu)
  • Fotografia produktowa (element zestawu)
 

Masz dwie lampy błyskowe? Spraw by pracowały dla Ciebie!

Korzystaj kreatywnie z lamp błyskowych.

KUP TERAZ!

Typ oświetlenia
Błyskowe (Speedlite)
Seria
ReporterKit
Nowy produkt
Brak ocen
Produkt dodany do listy zakupów