ReporterKit 402 - softbox ze statywem

RK-402

5907564613095

Dostępny
179,00 zł

Zamiast 208,00 zł

Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zestaw reporterski softox 40x40 ze statywem umożliwiający pracę plenerową z wykorzystaniem systemowych lamp błyskowych (speedlight) na stopce ISO.

Przykład użycia RK-802 / Zestaw reporterski

Portret w plenerze - świetny pomysł, ale jak poradzić sobie z ostrym słonecznym światłem? Nie ma słońca? Jeszcze gorzej ;) Chcesz pracować z softbo­ksami w plenerze? Nie chcesz dźwigać potężnych gene­ratorów? Z pomocą przy­chodzi softbox reporterski - rozwiązanie do­pa­so­wane do syste­mowych lamp błysko­wych.

 

Zestaw reporterski ReporterKit 402 - softbox ze statywem

Softbox reporterski

Prezentowany softbox przeznaczony jest do systemowych lamp błyskowych (lamp przeznaczonych do montażu na aparacie, "hot-shoe"). W zestawie razem z uchwytem reporterskim umożliwiającym montaż na statywie oświetleniowym.

Uchwyt wykonany jest całkowicie z metalu, co zapewnia stabilność zestawu. Możemy go używać zarówno w studio, jak i w plenerze.  Stopka jest dedykowana do każdej lampy błyskowej posiadającej standardowe mocowanie ("hot-shoe"), a więc nie pasuje do lamp Sony/Minolta. Wysoka klasa materiałów, z których wykonany jest softbox, gwarantuje bezproblemową eksploatację przez lata.

Statyw studyjny CGLS-802

Lekki, studyjno-plenerowy, trzysekcyjny statyw oświe­tle­nio­wy. Maksymalna wysokość 230cm, wysokość robocza 220 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwer­salnym 1/4". Statyw prze­zna­czony do pracy z małymi i średnimi lampami oraz zestawami oświe­tlenio­wymi. Doskonale sprawdzi się również w konfiguracji z lampami światła błysko­wego i stałego, softboxami, lampami haloge­nowymi typu RedHead. Jego wymiary po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy (waha się od 78 do 220 cm, regulowany jest płynnie na dowolnej wysokość) i uniwersalności zastosowań. Rozstaw nóg (od stopki do stopki) 75cm.

Statyw CGLS-802

Zdjęcia

Zestaw reporterski ReporterKit 402 - softbox ze statywem Zestaw reporterski ReporterKit 402 - softbox ze statywem Zestaw reporterski ReporterKit 402 - softbox ze statywem Zestaw reporterski ReporterKit 402 - softbox ze statywem

Lampa błyskowa przedstawiona na zdjęciach nie wchodzi w skład zestawu.

ReporterKit 402 - przykładowe zastosowanie

  • Światło dopełniające w fotografii plenerowej "pod słońce"
  • Światło modelujące w fotografii plenerowej (dzień zachmurzony)
  • Główne źródło światła w fotografii plenerowej (wieczór, zmierzch, "magic-hour")
  • Fotografia dziecięca (większe dzieci)
  • Fotografia studyjna (element zestawu)
  • Fotografia produktowa (element zestawu)
Typ oświetlenia
Błyskowe (Speedlite)
Seria
ReporterKit
Nowy produkt
Brak ocen
Produkt dodany do listy zakupów