• Pakiet

Lampa sufitowa SOFTBOX 40x40cm 4x85W

WAR-VID448

5907564612630

Dostępny
319,00 zł

Zamiast 371,00 zł

Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Softbox sufitowy o rozmiarze 40x40cm z 4 żarówkami 85W. Przeznaczony do montażu studyjnego.

Chcesz zbudować zestaw oświetleniowy z prawdziwego zdarzenia? Jesteś świadomym operatorem światła w swoim studio i tworzysz bogate, przestrzenne plany bogate w przejścia tonalne, które cieszą oko? Jeśli pracujesz na ograniczonej powierzchni z pomocą lampa serii Hellion™ przeznaczona do montażu na suficie. Świeci ciągłym, miękkim światłem nie zabierająć miejsca w studio.

Jak zmontować lampę SOFTBOX / OCTA ?

 

Lampa dotrze do Państwa w opakowaniu, w którym znajdują się: osobno statyw, żarówki, oprawa oraz softbox. Złożenie lampy składa się z kilku kroków:

  1. Wyjmujemy z pokrowca softbox, pręty do napięcia softboxa oraz tkaninę dyfuzyjną. Tkaninę dyfuzyjną odkładamy na bok.
  2. Z pudełka oznaczonego CGLX4 wyjmujemy oprawę oświetleniową. Na zewnętrznej krawędzi oprawy (czarne tworzywo) znajduje się osiem otworów.
  3. Pręty z włókna szklanego wkładamy do otworów w oprawie oświetleniowej. Ważne jest, aby włożyć pręty GRUBSZĄ końcówką w oprawę. Powinny wejść z lekkim oporem.
  4. Tkaninę (czaszę) softboxa kładziemy na podłodze tak, aby czarny materiał dotykał podłogi a srebrny zwrócony był do góry. Rzepy pozostawiamy rozpięte.
  5. Oprawę oświetleniową kładziemy na srebrnej powierzchni. Cieńsze końcówki prętów wkładamy do kieszonek wszytych w rogach czaszy softboxu.
  6. W trakcie wkładania kolejnych prętów czasza softboxa zacznie się napinać na wyginających się prętach. Może być konieczne użycie niewielkiej siły, zwłaszcza przy softboxach oktagonalnych.
  7. Po zmontowaniu czaszy rozstawiamy statyw oświetleniowy i mocujemy na nim oprawę. Dokręcamy motyle oraz dopinamy rzepy z tyłu czaszy.
  8. Mocujemy żarówki w oprawie.
  9. Zakładamy tkaninę dyfuzyjną zapinając ją na rzepy do czaszy.


Napięcie
230V
Kształt
Kwadrat
Ilość żarówek
4
Moc
85
Moc zestawu
340
Mocowanie
E27
Rozmiar softboxa
40x40
Seria
Hellion™
Emisja
Fluorescencja
Nowy produkt
Brak ocen
Produkt dodany do listy zakupów