Lampa Ring Light pilot statyw głowica kulowa

CGRI-6S

5907564613453

Dostępny
49,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

CGRI-6S zestaw z lampą ring, pilotem, głowicą kulową i mini statywem. Wygodny, łatwy w użyciu, mobilny i praktyczny. Ring posiada 10-cio stopniowa regulacja mocy i 3 barwy światła.Doskonały do oświetlania portretów, detali makijażu, produktów

CGRI-6S zestaw z lampą ring, pilotem, głowicą kulową i mini statywem. Wygodny, łatwy w użyciu, mobilny i praktyczny. Ring posiada 10-cio stopniowa regulacja mocy i 3 barwy światła.
Doskonały do oświetlania portretów, detali makijażu, produktów Do nagrań filmowych dobrej jakości, rozmów live video i zdjęć.

Model: CGRI-6S

Kompaktowa 25,5cm lampa pierścieniowa do oświetlania portretu, zdjęcia grupowego, detali makijażu, pomieszczenia, produktów, jak i doskonale sprawdza się podczas nagrywania filmów czy rozmowy live video
Nieduży rozmiar – mieści się w małej torebce
Rozkładany statyw stołowy min: min: 6,5cm max: 13,5cm + 5cm dodawana głowica
Łatwe opcje regulacji kąta ustawienia lampy dzięki głowicy kulowej
10-cio stopniowa regulacja mocy i 3 barwy światła
Pilot montowany na kablu
Prosta obsługa i łatwy transport
Zasilanie na USB zwiększa mobilność lampy i łatwość używania – jest doskonała do zabrania w plener (z własnym powerbankiem, laptopem lub innym zasilaniem z wejściem USB)

Lampy typu ring od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem szczególnie podczas sesji beauty. Znalazły swoje zastosowanie nie tylko wśród zawodowych fotografów, ale i u kosmetyczek, makijażystek, blogerów, influencerów. Ich poręczność i niewielka waga pozwala na zabranie niemalże wszędzie, co w przypadku tego zestawu dodatkowo ułatwia lekka, wygodna torba dodawana do kompletu. Dzięki temu lampa znajduje swoje zastosowanie w niemalże każdym rodzaju fotografii.
Aby nadążać za konkurencją w mediach społecznościowych, gdzie najbardziej liczy się treść wizualna, potrzebujesz jasnych, kontrastowych zdjęć i video, które będą kojarzyły się z profesjonalizmem, wysoką estetyką, a w konsekwencji dobrą jakością i Twoim większym zyskiem.

Lampa typu ring/pierścieniowa
Lampa ring jest super prostym i bardzo skutecznym rozwiązaniem bez względu na to czy potrzebujesz doświetlić wnętrze mieszkania przed jego wynajmem (duża moc i duża powierzchnia świecenia), zrobić portret dziecku, rodzinne zdjęcie świąteczne pod choinką, pokazać swój sylwestrowy makijaż, czy nagrać video na YouTube lub pokazać się w lepszym świetle podczas video konferencji.

Głowica i mocowanie
Lampa może być zamontowana na gwincie nieruchomo lub na ruchomej głowicy kulowej, dzięki której z łatwością pochylimy ją w zakresie przód/tył, uzyskując światło z góry, w twarz albo doświetlimy fotografowany element całkowicie od dołu.

Regulacja mocy i barwy
W odróżnieniu od domowego światła, w przypadku lampy ring masz wpływ na moc świecenia oraz jego kolor. Łatwe w obsłudze piloty (na kablu i bezprzewodowy) pozwolą Ci na jej idealne ustawienie dosłownie w kilka sekund.
Dodatkową zaletą lampy CGRI-6S jest łatwa w obsłudze, regulacja zarówno mocy świecenia, jak i jego ciepła. Dziesięć stopni mocy świecenia zapewnia płynność, a trzy barwy światła dopasują się do każdego wnętrza czy koloru Twojej cery.

Stabilny mini statyw stołowy
Do lampy w komplecie dodajemy mały, stabilny stawy stołowy. Po złożeniu lampy, komplet zmieści się w niewielkiej torebce (również małej, damskiej). Statyw posiada dodatkową 5cm głowicę kulową, która podwyższa jego wysokość oraz pozwala na łatwe i szybkie ustawienie lampy pod wieloma kątami.
Oprócz lamp typu ring statyw może być używany do innego małego oświetlenia i niewielkich aparatów fotograficznych (udźwig do 1 kg).

Pilot
Wygodę używania lampy podwyższa pilot na kablu, który pozwala na włączenie i wyłączenie lampy, skokową 10-stopniową zmianę mocy i zmianę temperatury w 3 zakresach.


Do czego możesz zastosować:
fotografia modowa, beauty
fotografia rodzinna
portrety
nagrania filmów, live video
(e-konferencje, szkołą zdalna, treningi fitness online,
rozmowy prywatne)
fotografia wnętrz
fotografia produktowa
doświetlenie planu
doświetlenie przy pracy: makijaż, fryzura, manicure
możliwość zabrania w plener (z własnym powerbankiem)

Zalety światła lampy typu ring/pierścieniowa
Żywe, kontrastowe kolory na zdjęciach i filmach - więcej światła to niższa czułość ISO w aparacie, która przekłada się na lepsze nasycenie kolorów
Brak szumu (zarówno kolorowego, jak i ziarnistego)
Większa szczegółowość (zauważalna wszędzie, ale szczególnie w ciemnych partiach np. czarny garnitur/czarne włosy przy zastosowaniu naszej lampy będą miały widoczną strukturę)
Ostry obraz - więcej światła oznacza krótszy czas naświetlania, mniej poruszeń a przez to - bardziej ostry obraz. Im krótszy czas naświetlania, tym konieczność użycia statywu pod aparat/inne urządzenie rejestrujące obraz jest mniejsza
Bogactwo planów - więcej światła to lepsze oświetlenie dalszych planów - obraz staje się bardziej przestrzenny – unikamy efektu prześwietlenia tylko tego, co jest z przodu i „czarnego” obrazu w tle, charakterystycznego dla lamp błyskowych w prostych aparatach czy telefonach
Idealne rozwiązanie do sesji beauty – nadaje twarzy trójwymiarowy kształt zamiast jej spłaszczania
Ukierunkowane światło – nie rozprasza się niepotrzebnie na boki przy bliższej odległości od lampy, ale wystarcza do oświetlenia pomieszczenia
Brak konieczności używania flasha na aparacie/innym urządzeniu rejestrującym obraz
Ciekawe, pełne życia odbicie diod w oczach, które nadaje charakteru i głębi absolutnie każdemu spojrzeniu
Stałe światło z możliwością regulacji – w odróżnieniu od światła błyskowego, od razu widzimy wpływ świecenia na plan, a przyzwyczajenie modela do świecenia pozwala uniknąć ciągłego mrugania i zamykania oczu, co jest kluczową sprawą w fotografii portretowej i modowej

Specyfikacja:
Moc lampy: 20w
Kształt lampy: okrągły
Typ lampy: LED
Średnica lampy: zew. 15,5cm ( 10”), wew. 11cm, szerokość pola z diodami 2cm
Kolor: czarny
Barwa światła: 3200-5600kw
Zasilanie: USB
Kabel USB w komplecie: tak
Długość przewodu: 196cm
Wysokość statywu: min: 6,5cm max: 13,5cm + 5cm dodawana głowica
Udźwig statywu: 1kg
Waga statywu 0,4
Regulowana wysokość statywu: rozkładane nóżki
Pilot: tak (na kablu)
Dodatkowa 5cm głowica kulowa do montażu lampy na statywie

W zestawie:
Lampa typu ring/pierścieniowa 6”
Kabel USB
Regulowany statyw
Pilot na kablu
Dodatkowa głowica kulowa do montowania lampy na statywie

Typ zestawu
Z lampą pierścieniową
Typ oświetlenia
Ciągłe
Kształt
Okrągła
Nowy produkt
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów