Blenda okrągła 80 GOLD SILVER

CGR-80-2GS

5906395044894

Ostatnie sztuki w magazynie
29,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Blenda okrągła o średnicy 80 cm, srebrno - złota

Blenda fotograficzna to jedno z podstawowych narzędzi pracy zarówno fotografa profesjonalisty jak i amatora. Służy do odbijania i modyfikowania barwy światła. Idealna do wykorzystywania zarówno w pracy w terenie z naturalnym światłem, jak i w każdym zawodowym i amatorskim studio fotograficznym. Może być z powodzeniem stosowana w fotografii portretowej, produktowej czy makro. Doskonale wyrównuje oświetlenie i może służyć jako alternatywa dla brakującego źródła światła.

BLENDA OKRĄGŁA TYPU „2W1” - 80CM

Dwie płaszczyzny odbijające plus pokrowiec

Wykorzystujemy ją zwłaszcza przy pracy w terenie, z naturalnym światłem, ale również w studio fotograficznym. Doskonale dopełnia podstawowe oświetlenie, może służyć jako alternatywa dla dodatkowego źródła światła. Może być z powodzeniem stosowana w fotografii portretowej i aktach, jak również w fotografii produktowej czy makro.

Blendy CineGEN® to najwyższa trwałość  - jakość stosowanych przy produkcji materiałów sprawia, że blendy z upływem czasu nie ścierają się i nie kruszą. Wytrzymała a zarazem elastyczna metalowa rama pozwala na wie­lo­kro­tne bezpieczne składanie i roz­kła­da­nie blendy, bez obaw o wyrobienie się, bądź pęknięcie. Cały zestaw mieści się w pra­kty­cznym pokrowcu, który chroni blendy przed zabrudzeniem w transporcie.

CGR-56-5

Blenda srebrna

Blenda, która w założeniu odbija światło podobnie jak lustro. Ze względu jednak na nierówną po­wie­rzchnię, odbi­ja­ne światło nie pada idealnie równolegle, co daje efekt cieka­wych, miękkich refleksów. Ze względu na dużą "kierun­ko­wość" odbi­ja­nego światła jest bardziej wyma­ga­jąca niż blenda biała.

Blenda złota

Płaszczyzna złota jest reflektorem, który w znacznym stopniu ociepla padające światło (nie dodając składnika czerwonego). Stosowana w fotografii ludzkiego ciała, często w fotografii aktu.

Specyfikacja

  • Rozmiar:80cm
  • Rozmiar po złożeniu:17cm
  • Dwie płaszczyzny:srebrna, biała
  • Poręczność:łatwe składanie
  • Waga:niewielki ciężar
  • W zestawie:praktyczny pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny
  • Wewnętrzna konstrukcja samonośna:nie wymaga stelaża, statywu
Kolor
Srebrny
Złoty
Kształt
Okrągła
Typ blendy
2w1
Nowy produkt
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów