Blenda okrągła 80cm biało-srebrna

CGR-80-2WS

5907564610056

Dostępny
39,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Blenda posiada dwie płaszczyzny pracy: płaszczyznę białą, której zadaniem jest zmiękczenie, rozproszenie światła oraz płaszczyznę srebrną, jej zadaniem jest odbicie światła, które pozostaje twarde i kontrastowe, zachowując naturalny kolor.

Blenda fotograficzna to jedno z podstawowych narzędzi pracy zarówno fotografa profesjonalisty jak i amatora. Służy do odbijania i modyfikowania barwy światła. Idealna do wykorzystywania zarówno w pracy w terenie z naturalnym światłem, jak i w każdym zawodowym i amatorskim studio fotograficznym. Może być z powodzeniem stosowana w fotografii portretowej, produktowej czy makro. Doskonale wyrównuje oświetlenie i może służyć jako alternatywa dla brakującego źródła światła.

BLENDA OKRĄGŁA TYPU „2W1” - 80CM

Dwie płaszczyzny odbijające plus pokrowiec

Blenda posiada dwie płaszczyzny pracy: płaszczyznę białą, której zadaniem jest zmiękczenie, rozproszenie światła oraz płaszczyznę srebrną, jej zadaniem jest odbicie światła, które pozostaje twarde i kontrastowe, zachowując naturalny kolor fotografowanego obiektu.

Jakość stosowanych przy produkcji materiałów sprawia, że blendy z upływem czasu nie ścierają się - nawet po latach wyglądają identycznie, jak w momencie zakupu. Wytrzymała a zarazem elastyczna metalowa rama pozwala na wielokrotne bezpieczne składanie i rozkładanie blendy, bez obaw o wyrobienie się, bądź pęknięcie. Blenda sprzedawana jest w komplecie z wygodnym do transportowania pokrowcem, doskonale zabezpieczającym blendę. Blenda po złożeniu to płaski okrąg o średnicy zaledwie 17 cm.

Specyfikacja

  • Rozmiar: 80cm
  • Rozmiar po złożeniu: 17cm
  • Dwie płaszczyzny: srebrna, biała
  • Poręczność: łatwe składanie
  • Waga: niewielki ciężar
  • W zestawie: praktyczny pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny
  • Wewnętrzna konstrukcja samonośna: nie wymaga stelaża, statywu
Kolor
Biały
Srebrny
Kształt
Okrągła
Typ blendy
2w1
Nowy produkt
Brak ocen

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy zakupów