Nakamerowa lampa diodowa LED CN-240CH

Nanguang
CN-240CH
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
379,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Profesjonalna lampa przeznaczona do kamer i aparatów cyfrowych z funkcją filmowania - model CN-240CH. Duża powierzchnia reflektora wyposażona została w 240 diod daje w efekcie mocne, białe światło na odległość do 6-7 metrów, dzięki czemu uzyskujemy dobrze oświetlony pierwszy plan i doświetlone plany dalsze.

Profesjonalna lampa przeznaczona do kamer i aparatów cyfrowych z funkcją filmowania - model CN-240CH. Duża powierzchnia reflektora wyposażona została w 240 diod daje w efekcie mocne, białe światło na odległość do 6-7 metrów, dzięki czemu uzyskujemy dobrze oświetlony pierwszy plan i doświetlone plany dalsze.

Lampa wyposażona jest w pokrętło płynnej regulacji temperatury barwowej w zakresie 3200-5400 K, co umożliwia szybkie i precyzyjne dostosowanie barwy do światła zastanego. To rozwiązanie jest dużo wygodniejsze od wymiennych filtrów - możemy oglądać podgląd ujęcia w wizjerze i na żywo regulować temperaturę barwową lampy, tak aby uzyskać pożądany, idealny efekt. Zastosowanie dwóch rodzajów diód, o dopełniających się widmach, znacząco poprawia współczynnik odwzorowania barw Ra - kolory są nasycone i bez dominanty. Dodatkowo, do lampy dołączony jest filtr matowy (5400K - dyfuzor) oraz jasnoróżowy (kompensujący niebieskie refleksy i ocieplający plan zdjęciowy).

Niezależnie od regulacji temperatury barwowej lampa wyposażona została w pokrętło regulacji jasności w zakresie od 5% do 100%. Dzięki temu możemy zredukować moc światła w ciasnych pomieszczeniach i uniknąć nieporządanych prześwietleń. Wbudowany w lampę czujnik sprawdza poziom naładowania baterii, który sygnalizowany jest poprzez diody na tylnym panelu lampy po wciśnięciu przycisku. Do lampy załączona jest mini-głowica kulowa, która zwiększa możliwości manipulacji kątem padania światła lampy względem osi obiektywu. Kolejnym dodatkiem w zestawie jest adapter umożliwiający zastosowanie 6 akumulatorów typu AA jako źródła zasilania lampy.

Nakamerowa lampa LED CN-240

KONTROLUJ ŚWIATŁO!

PRACUJ Z NAJLEPSZĄ LAMPĄ LED.

Regulacja mocy + regulacja temperatury barwowej + mini głowica kulowa

Zasilanie

Lampa może być zasilana opcjonalnie przez następujące rodzaje akumulatorów:

 • akumulatory typ Sony: NP-F750, NP-F960, NP-F970, NP-QM50, NP-QM70, NP-QM90, NP-FM55H, NP-FM500, 

* wymienione akumulatory nie są dołączone.

 

Specyfikacja techniczna

Akumulatory, statyw i aparat przedstawione na zdjęciach umieszczone zostały wyłącznie w celach demonstracyjnych i nie wchodzą w skład zestawu
 • 240 diod:równomierne światło
 • Moc światła:80 W (odpowiednik halogenu 80W) - 720 lm
 • Płynna regulacja mocy:5% do 100% - wbudowany ściemniacz
 • Temperatura barwowa:bez filtra 5500K
 • Płynna regulacja:temperatury barwowej od 3200K do 5400K
 • Kąt świecenia:75°
 • Wbudowany:przycisk testu sprawdzenia stanu naładowania akumulatora
 • Mocowanie do kamery:standardowa stopka fotograficzna
 • Wymiary:16 x 9 x 5,5 cm
 • Waga:350 g
 • Waga transportowa:(z opakowaniem): 740 g
 • Trwałość diod:10 000 godz. Świecenia
 • Zasilanie:poprzez akumulatory typ Sony: NP-F750, NP-F960, NP-F970, NP-QM50, NP-QM70, NP-QM90, NP-FM55H, NP-FM500 - wymienione akumulatory nie są dołączone.

Dlaczego warto używać lamp LED?
Diody led są źródłami światła, które charakteryzują się doskonałą kierunkowością. Dzięki temu większa część energii świetlnej jest emitowana w pożądanym kierunku. Co więcej światło wytwarzane przez LED nie zawiera w swoim widmie promieniowania UV ani podczerwonego (tzn. nie wytwarza ciepła). Dlatego lampy LED mogą być z powodzeniem używane do oświetlania obiektów, takich jak np. rośliny, eksponaty muzealne i co ważne - postacie w niewielkich pomieszczeniach. Są przy tym nieporównywalnie bardziej wydajne pod względem energetycznym - lampy LED wolniej zużywają energię akumulatora, co ma szczególne znaczenie w przypadku lamp nakamerowych. Zazwyczaj także, lampy LED charakteryzują się wyższym współczynnikiem odwzorowania barw od innych źródeł światła sztucznego.

Źródło: Wikipeda

Nowy produkt
Brak ocen
Produkt dodany do listy zakupów