Uchwyty studyjne

Wielofunkcyjny uchwyt, klips żabka z głowicą kulow

FV-KLIP-01BH
Przydatny do szybkiego montażu niewielkich urządzeń z otworem montażowym 1/4" w rzeczywistych warunkach pracy. Łatwo można zainstalować oświetlenie stałe, błyskowe, LED, mikrofony, podglądy itp.
Na stanie
19,00 zł

Uchwyt do telefonu M

TR-300
Adapter umożliwiający montaż smartfonów na statywach fotograficznych lub video.
Na stanie
39,00 zł

Uchwyt studyjny montażowy Crab Clamp gwint 1/4

MAS-CRAB01
1 Oceny
Clamp zapewnia szeroki wachlarz opcji montażowych. Regulowany docisk pozwala na dopasowanie go do belek o różnej grubości, natomiast dwa gwinty montażowe nie ograniczają nas do jednego rodzaju statywów.
Na stanie
42,00 zł

Sanki do lamp błyskowych

FLH-08
Uniwersalny uchwyt do montażu lampy błyskowej na statywie fotograficznym ze standardowym gwintem 1/4 cala.
Na stanie
12,00 zł

Uchwyt elastyczny HOLD-A1

HOLD-A1
Niezwykle praktyczny i łatwy w użyciu. Posiada dwie końcówki, jedną do szybkiego mocowania telefonu, druga do umieszczenia uchwytu z telefonem praktycznie w dowolnym miejscu (stole, parapecie, krześle ect.) Elastyczna budowa HOLD-A1 pozwala osiągną
Na stanie
8,90 zł

Uchwyt mocowanie BOWENS SL do lamp błyskowych

BAD-SL
Uchwyt uniwersalny do lampy błyskowej, zakończony mocowaniem typu Bowens. Pozwala na używanie dowolnych akcesoriów (m.in. softboxy, strumienice) z dowolną lampą, pod warunkiem że posiadają w/w typ mocowania.
Na stanie
159,00 zł

Uniwersalny uchwyt do lamp i parasolek (typ E)

CG-UH-TYP-E
Uniwersalny uchwyt do montażu lampy błyskowej lub lampy światła stałego oraz parasolki. Wykonany jest całkowicie z metalu. Umożliwia spięcie ze sobą komponentów zestawu oświetleniowego: systemowej lampy błyskowej, parasolki oświetleniowej i statywu oświet
Na stanie
39,00 zł

Uniwersalny uchwyt do lamp i parasolek (typ D)

FV019D
1 Oceny
Uniwersalny uchwyt do montażu lamp błyskowych, lamp światła stałego oraz parasolek do statywów oświetleniowych, wyposażonych w różne rodzaje gwintów - 12mm/16mm/18mm.
Na stanie
35,00 zł

Zaciskany uchwyt typu imadło z gwintem 1/4"

MAS-IM-14
Funkcjonalny, bardzo przydatny w warunkach studyjnych i w plenerze uczyt do mocowania aparatów i akcesoriów z gwientem fotograficznym do rur i blatów od 2cm do 4cm szerokości.
Na stanie
19,00 zł

Klips do teł fotograficznych

FV-KLIP-00
Tradycyjny klip do papieru używany w studiuo fotograficznym jako klip do blokowania teł fotograficznych.
Na stanie
5,00 zł
Zestaw klips z głowicą...
  • Pakiet

Zestaw klips z głowicą kulowa i uchwyt do telefonu

SMART-KLIPBH
Zestaw studyjny i plenerowy dla fotografów i operatorów. Niezbędny do wykonywania zdjęć telefonem. Praktyczny, łatwy w montażu zestaw składający się ze statywu typu klip z głowicą kulową wraz z obrotowym uchwytem do telefonu.
Na stanie
49,00 zł

Wielofunkcyjny uchwyt studyjny, do teł

FV-KLIP-0T
Wielofunkcyjny uchwyt studyjny.Wykonany z ABS mocny zacisk. Szczęki z tworzywa zokończony płaskimi łapkami, które "dopasowują się" do powierzchni.
Na stanie
9,00 zł

Uchwyt kołowy, obrotowy TOP na statyw ośw.

FH-01
chwyt studyjny służący do montażu elementów o przekroju koła - np: poprzeczki do statywu,boomu (żurawia) do statywu, ramienia, wysięgnika, oraz wszelkiego rodzaju elementów studia fotograficznego o średnicy trzpienia 16mm
Brak w magazynie
39,00 zł

Uchwyt klips żabka z trzpieniem 16m plastic

FV-KLIP-03
Wielofunkcyjny uchwyt studyjny z trzpieniem 16mm. Lżejsza wersja, wykonana z tolurenu, mocny zacisk. Gumowe szczęki nie powodują rysowania powierzchni metalowych i stołów bezcieniowych.
Brak w magazynie
19,00 zł

Wielofunkcyjny uchwyt, klip imadło

KLIP-IM-XX
Prosty funkcjonalny klip typu imadło do zaciskania na rurach. Znajduje głównie zastosowanie w montażu cięższych tkanin do belek studyjnych.
Brak w magazynie
9,90 zł

Uchwyt sufitowo-ścienny 35-55cm do montażu lamp

WAR-S3555
Studyjny uchwyt przeznaczony do montażu naśceinnego (sufitowego) lamp studyjnych. Doskonały w sytuacji kiedy trzeba zwiększyć ilość oświetlenia lecz nie można stawiać statywów podłogowych.
Brak w magazynie
99,00 zł
Pokazano 1-23 z 23 pozycji
Produkt dodany do listy zakupów