Uchwyty studyjne

Wielofunkcyjny uchwyt, klips żabka z głowicą kulow

FV-KLIP-01BH
Przydatny do szybkiego montażu niewielkich urządzeń z otworem montażowym 1/4" w rzeczywistych warunkach pracy. Łatwo można zainstalować oświetlenie stałe, błyskowe, LED, mikrofony, podglądy itp.
Na stanie
39,00 zł

Uchwyt do telefonu M

TR-300
Adapter umożliwiający montaż smartfonów na statywach fotograficznych lub video.
Na stanie
39,00 zł

Wielofunkcyjny uchwyt, klip imadło

KLIP-IM-XX
Prosty funkcjonalny klip typu imadło do zaciskania na rurach. Znajduje głównie zastosowanie w montażu cięższych tkanin do belek studyjnych.
Na stanie
9,90 zł

CrabClamp - uchwyt montażowy do belek

MAS-CRAB01
1 Oceny
CrabClamp umożliwia montaż akcesoriów z gwintem montażowym 1/4 lub 3/8 cala na belkach, rurach statywów i blatach. Regulowany docisk pozwala na dopasowanie go do rur o różnej grubości.
Na stanie
42,00 zł

Uchwyt elastyczny HOLD-A1

HOLD-A1
Niezwykle praktyczny i łatwy w użyciu. Posiada dwie końcówki, jedną do szybkiego mocowania telefonu, druga do umieszczenia uchwytu z telefonem praktycznie w dowolnym miejscu (stole, parapecie, krześle ect.) Elastyczna budowa HOLD-A1 pozwala osiągną
Na stanie
8,90 zł

Uchwyt mocowanie BOWENS SL do lamp błyskowych

BAD-SL
Uchwyt uniwersalny do lampy błyskowej, zakończony mocowaniem typu Bowens. Pozwala na używanie dowolnych akcesoriów (m.in. softboxy, strumienice) z dowolną lampą, pod warunkiem że posiadają w/w typ mocowania.
Na stanie
79,00 zł

Uniwersalny uchwyt do lamp i parasolek (typ E)

CG-UH-TYP-E
Uniwersalny uchwyt do montażu lampy błyskowej lub lampy światła stałego oraz parasolki. Wykonany jest całkowicie z metalu. Umożliwia spięcie ze sobą komponentów zestawu oświetleniowego: systemowej lampy błyskowej, parasolki oświetleniowej i statywu oświet
Na stanie
39,00 zł

Uniwersalny uchwyt do lamp i parasolek (typ D)

FV019D
1 Oceny
Uniwersalny uchwyt do montażu lamp błyskowych, lamp światła stałego oraz parasolek do statywów oświetleniowych, wyposażonych w różne rodzaje gwintów - 12mm/16mm/18mm.
Na stanie
35,00 zł

Uchwyt sufitowo-ścienny 35-55cm do montażu lamp

WAR-S3555
Studyjny uchwyt przeznaczony do montażu naśceinnego (sufitowego) lamp studyjnych. Doskonały w sytuacji kiedy trzeba zwiększyć ilość oświetlenia lecz nie można stawiać statywów podłogowych.
Na stanie
79,00 zł

Zaciskany uchwyt typu imadło z gwintem 1/4"

MAS-IM-14
Funkcjonalny, bardzo przydatny w warunkach studyjnych i w plenerze uczyt do mocowania aparatów i akcesoriów z gwientem fotograficznym do rur i blatów od 2cm do 4cm szerokości.
Na stanie
19,00 zł

Klips do teł fotograficznych

FV-KLIP-00
Tradycyjny klip do papieru używany w studiuo fotograficznym jako klip do blokowania teł fotograficznych.
Na stanie
0,70 zł
Zestaw klips z głowicą...
  • Pakiet

Zestaw klips z głowicą kulowa i uchwyt do telefonu

SMART-KLIPBH
Zestaw studyjny i plenerowy dla fotografów i operatorów. Niezbędny do wykonywania zdjęć telefonem. Praktyczny, łatwy w montażu zestaw składający się ze statywu typu klip z głowicą kulową wraz z obrotowym uchwytem do telefonu.
Na stanie
59,00 zł

Wielofunkcyjny uchwyt studyjny, do teł

FV-KLIP-0T
Wielofunkcyjny uchwyt studyjny.Wykonany z ABS mocny zacisk. Szczęki z tworzywa zokończony płaskimi łapkami, które "dopasowują się" do powierzchni.
Na stanie
15,00 zł

CrabArm™ 011 - uniwersalny uchwyt studyjny

CGCA-011
Zestaw uchwytów tworzący bardzo funkcjonalną kombinację umożliwiającą montaż akcesoriów (monitorów, lamp, mikrofonów) do rur studyjnych i blatów.
Na stanie
89,00 zł

Statyw imadło z obrotowym uchwyt do telefonu

SMART-CLAMP
Podręczny z mocnym imadłem statyw, umożliwia w łatwy sposób zamocować telefon zarówno w terenie, studio fotograficznym czy studio domowym. Dzięki temu zestawowi będziesz mógł rozbić zdjęcia, nakręcać filmy bez wyjmowania telefonu z uchwytu.
Na stanie
49,00 zł

Ramię przegubowe Magic Arm 11"

AE-11
MagicArm 11" jest uniwersalnym ramieniem umożliwiającym montowanie zewnętrznych urządzeń do kamer DSLR (np. zewnętrznych monitorów lub lamp LED).
Na stanie
59,00 zł

Uchwyt rowerowy do smarfona

CG-BIKE-002
Uchwyt rowerowy do montażu smarfonów na kierownicy. Aluminium, wysoka sztywność, stabilny chwyt. Poprawia bezpieczeństwo rowerowych podróży (komunikacja i nawigacja).
Na stanie
39,00 zł
Pokazano 1-24 z 28 pozycji
Produkt dodany do listy zakupów