(22) 862 88 99, 600 500 179

Pilot radiowy APUTURE Pro Coworker II interwał, WTR3N do Nikona

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Pilot radiowy Aputure Coworker II umożliwia zdalne sterowanie aparatem z odległości nawet do 150-200 metrów. Pracuje na falach radiowych, dzięki czemu aparatem można sterować z dowolnego kierunku, również za przeszkodami, czy ścianami.
Kod producenta: WTR3N

Dostępność: Brak w magazynie

194,00 zł
Aputure
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Pilot oferuje wszystkie funkcje czasowe takie jak opóźnienie migawki, kontrolę nad czasem ekspozycji, automatyczne wyzwalanie migawki co określony okres czasu (interwał), ilość zdjęć, a poszczególne funkcje można ze sobą łączyć.

Czas może być ustawiony w przedziale od 1 sekundu do 99 godzin, ilość zdjęć z przedziału 1 - 99 lub nieskończoność (do ręcznego zatrzymania). Wszystkie ustawienia można łatwo sprawdzić i zmienić na podświetlanym ekranie LCD.

Pilot może być podłączony do aparatu za pomocą kabelka i służyć jako zwykły wężyk spustowy, natomiast po podłączeniu do aparatu odbiornika (do gniazda wężyka spustowego) działać bezprzewodowo za pomocą fal radiowych o częstotliwości 2,4GHz.

Ten zaawansowany pilot radiowy pozwala na kontrolowanie aparatu z większej odległości, nawet zza przeszkód, dzięki czemu jest nieoceniony w fotografii przyrodniczej, astrofotografii, fotografii nocnej, makro oraz wielu innych. Zaawansowane funkcje dotychczas dostępne tylko w wężykach spustowych dają jeszcze większe możliwości robienia zdjęć z dala od ustawionego aparatu, w tym również funkcje czasowe dostępne dotychczas w wężykach interwałowych.

Funkcje

 • Pojedyncze wyzwolenie migawki (aparat w trybie jednego zdjęcia). Naciśnięcie do połowy przycisku na pilocie uaktywnia automatyczne nastawianie ostrości oraz pomiar światła. Pełne naciśnięcie przycisku wyzwolenia na pilocie wyzwala migawkę. Kolor wskaźnika diodowego zmienia się z zielonego w czerwony.
 • Ciągłe wyzwolenie migawki (aparat w trybie zdjęć seryjnych). Należy postępować tak, jak w przypadku pojedynczego zdjęcia. Aparat bedzie wykonywać ujęcia dopóki nie zostanie zwolniony przycisk wyzwalania na pilocie.
 • Tryb Bulb (aparat w trybie Bulb. Należy postępować tak, jak w przypadku pojedynczego zdjęcia. Przytrzymanie powyżej 3 sekund powoduje zgaśnięcie czerwonej diody na pilocie i ciągłe świecenie czerwonego wskaźnika na odbiorniku. Aparat jest w trakcie długiego naświetlania. Ponowne naciśnięcie przycisku wyzwalania na pilocie spowoduje zamknięcie migawki i zrobienia zdjęcia.
 • Opóźnienie. Należy przełączyć nadajnik (pilot) w tryb zegara. Pełne naciśnięcie przycisku wyzwalania rozpocznie 5 sekundowe odliczanie. Dioda na odbiorniku zaczyna pulsować coraz szybciej, a następnie zrobione zostanie zdjęcie.
 • Interwał. Pilot wyzwala migawkę określoną przez użytkownika ilość razy, w określonych odstępach i z określonym czasem. Wszystkie ustawienia wprowadzane są na pilocie.
 • Czas. Pilot pokazuje aktualną godzinę.


Dedykowany do Nikon: D7000, D600, D5100, D5000, D3200, D3100, D90.


W zestawie:

 • 1x Nadajnik (pilot) zasilany 2 bateriami AAA
 • 1x Odbiornik zasilany baterią CR2
 • 1x kabelek do podłączenia do aparatu
 • Instrukcja
 • Baterie do zasilania zestawu

Specyfikacja

 • Dioda informująca o stanie migawki
 • Ekran wyświetla aktualną godzinę oraz parametry pracy
 • Dwustopniowy przycisk działa jak spust migawki- po wciśnięciu do połowy ustawia ostrość, po pełnym wciśnięciu wyzwala migawkę
 • Zasięg działania - do 200m
 • Częstotliwość pracy - 2,4GHz
 • Funkcje pracy: wyzwalanie migawki, ustawianie ostrości, obsługa trybu BULB, zdjęć seryjnych, opóźnienia, interwału, wyświetlanie czasu

Dane techniczne

Dane techniczne

Model WTR3N
Waga 0.2000
Producent Aputure
Model aparatu / kamery Nikon D3100, Nikon D3200, Nikon D5000, Nikon D5100, Nikon D600, Nikon D7000, Nikon D90
Kolor No
Materiał b.d.

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót