Osłona przeciwsłoneczna zam. HB-39 NIKON

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Osłona przeciwsłoneczna typu TULIPAN dedykowana do obiektywów: Nikkor AF-S DX 16-85mm f/3,5-5,6G IF-ED VR. Zamiennik NIKON HB-39. Mocowanie bagnetowe.
Kod producenta: GL-LH-39

Dostępność: Tak

Zostało sztuk: 8

Cena podstawowa: 29,00 zł

Cena promocyjna 16,00 zł

Cena podstawowa: 29,00 zł

Cena promocyjna 16,00 zł

GreenL

Opis produktu

Szczegóły

Profesjonalna osłona przeciwsłoneczna typu TULIPAN przeznaczona do obiektywów Nikkor AF-S DX 16-85mm f/3,5-5,6G IF-ED VR. Zamiennik NIKON HB-39.

Osłania wnętrze obiektywu przed ostrym światłem wpadającym pod kątem do obiektywu. Chroni także przed odblaskami powstającymi np. na wodzie czy śniegu. Dzięki niej pozbywamy się flar i jasnych plam z fotografii. W słoneczny dzień pozwala także podnieść kontrast zdjęcia.

Wykonana jest z najwyższej jakości poliamidu, odpornego na pękanie, kruszenie się i odbarwianie. Posiada mocny bagnet, który nie ściera się pod wpływem użytkowania. Jakościowo nie odbiegają od oryginałów - nie ma mowy o żadnych luzach czy winietowaniu. Od wewnątrz osłona jest matowo czarna - stanowi to dodatkową ochronę przed niepożądanymi odblaskami.

Oferowana osłona spełnia również funkcję ochronną, osłaniając obiektyw przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo, mocowanie bagnetowe umożliwia ochronę delikatnego mechanizmu autofocusa - cała przednia soczewka, którą porusza AF, znajduje się wewnątrz osłony, a sama osłona nie ma z nią styczności. Działa to na podobnej zasadzie jak tulejka przy aparacie kompaktowym.

Osłonę można jednym ruchem założyć "w odwrotną stronę". Dzięki temu obiektyw zajmował będzie dużo mniej miejsca w torbie czy plecaku.

Dedykowana do:  

  • Nikkor AF-S DX 16-85mm f/3,5-5,6G IF-ED VR. Zamiennik NIKON HB-39

Specyfikacja

  • Model: GL-LH-39
  • Materiał: poliamid
  • Kolor: czarny
  • Matowa przeciwodblaskowa wewnętrzna strona osłony
  • Mocowanie: bagnetowe
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Model GL-LH-39
Waga 0.0100
Producent GreenL
Kolor Czarny
Materiał Tworzywo

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.