Osłona na wyświetlacz LCD NIKON D3100

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Wysokiej jakości osłona na wyświetlacz LCD. Dedykowana do: Nikon D3100. Wykonana z poliwęglanu o wysokiej przejrzystości. Sześć powłok (antyrefleksyjnych, UV, wzmacniających). W zestawie również osłona na mniejszy wyświetlacz (górny).
Kod producenta: TY-LCD-D3100

Dostępność: Tak

Cena podstawowa: 35,00 zł

Cena promocyjna 10,00 zł

Cena podstawowa: 35,00 zł

Cena promocyjna 10,00 zł

Tianya

Opis produktu

Szczegóły

Wysokiej jakości osłona na wyświetlacz LCD, dedykowana do: Nikon D3100. Doskonale chroni ekran LCD przed uszkodzeniami, zarysowaniami i zabrudzeniami. W zestawie również osłona na mniejszy wyświetlacz (górny).

Wykonana jest z 6-cio powłokowego poliwęglanu o doskonałej przejrzystości, dzięki czemu obraz na wyświetlaczu LCD będzie ostry i kontrastowy. Ma grubość zaledwie 0,5mm, nie odstaje od wyświetlacza, pewnie i trwale do niego przywiera.

Osłonę nakleja się na wyświetlacz za pomocą cieniutkich pasków klejących 3M, umiejscowionych na brzegach szybki. Jest to najtrwalszy system chronienia wyświetlacza (w przypadku np. folii na wyświetlacz rogi "zadzierają się" zwykle już po kilku dniach) a jednocześnie w100% bezpieczny - osłonę można w łatwy sposób usunąć zupełnie bez śladu z wyświetlacza.

Paski 3M są niewidoczne, ukryte za czarną obwódką osłony. Co istotne - obramówka nie zasłania brzegów wyświetlacza, znajduje się w miejscu ramki ekranu, a całą powierzchnię LCD kryje przezroczysty poliwęglan.

Montaż jest bardzo prosty i szybki - czyścimy wyświetlacz z kurzu i tłustych zabrudzeń ściereczką lub lenspenem, zdejmujemy ochronny biały papier, zabezpieczający paski 3M, naklejamy osłonkę, i zdejmujemy ze szkła folię ochronną - nie da się tego zrobić źle! Nie powstają pod nią pęcherzyki powietrza, jak to się ma w przypadku folii ochronnych.

Dedykowana do:  

NIKON: D3100

Specyfikacja

  • Model: TY-LCD-D3100
  • Materiał: poliwęglan
  • Grubość:0,5 mm
  • Tolerancja nacisku: do 4kg/m^2
  • Stopień odporności na uderzenie: do 8kg/cm^2
  • Wysoka przepuszczalność światła: 90% - gwarantuje czysty, ostry obraz na LCD, bez przekłamań kolorów
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Model TY-LCD-D3100
Waga 0.0100
Model aparatu/kamery b.d.
Producent Tianya
Kolor No
Materiał Włókno węglowe

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.