(22) 862 88 99, 600 500 179

Obsługa Klienta

Warunki Ogólne
Dokonując zakupu w sklepie internetowym sklep.digishots.pl wyrażają Państwo zgodę na zapisy zawarte w Regulaminie. Ceny podane w serwisie są cenami brutto (zawierają podatek VAT23%).
Prywatność i bezpieczeństwo
Serwis internetowy digishots.pl dokłada wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo zakupów i prywatność przesyłanych danych. Szczegółowa polityka prywatności serwisu jest określona w dokumencie Polityka Prywatności. Szczególną uwagę poświęcamy bezpieczeństwu płatności - dzięki współpracy z uznanym polskim operatorem płatności, firmą PayU, w naszym sklepie udostępniamy procedury płatności elektronicznych gwarantujące najwyższy stopień bezpieczeństwa i dużą wygodę. Osoby preferujące  bardziej tradycyjne rozwiązania mogą skorzystać z opcji płatności przy odbiorze towaru. Każda sprzedaż jest dokumentowana, a do przesyłki załączamy fakturę VAT.
Składanie zamówień
Składanie zamówień w sklepie digishots.pl jest możliwe tylko i wyłącznie za pomocą formularza internetowego. O przyjęciu zamówienia do realizacji zostaną Państwo powiadomieni drogą e-mailową.
Płatności
W serwisie internetowym sklep.digishots.pl możliwe są trzy formy płatności: przedpłata za towar za pomocą transferu on-line (operatorem płatności jest firma PayU), przedpłata za towar za pomocą przelewu na konto bankowe sklepu lub płatność przy odbiorze towaru (tzw "płatność za pobraniem"). Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo na stronie Sposoby Płatności.
Przegląd zamówienia
Każdy klient ma możliwość podglądu stanu realizacji zamówienia po zalogowaniu na własne konto.
Zwroty i reklamacje
Każdemu Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy zakupu w terminie 10 dni od dnia wysłania towaru. Wszystkie towary posiadają szczegółowe określenie okresu obowiązywania gwarancji. Jeśli okres gwarancyjny produktu nie został określony należy przyjąć 12 miesięczny okres gwarancyjny. Szczegółowa procedura dotycząca zwrotów i reklamacji została określona na stronie Zwroty i Reklamacje