(22) 862 88 99, 600 500 179

ProTelevision™ 308B Lampa LED do kamer i lustrzanek

Duża, bardzo jasna, profesjonalna lampa do kamer i lustrzanek - 308 diod bi-color generuje strumień światła o wartości do 2400 lumenów. Regulacja jasności od 10 do 100% i temperatury barwowej strumienia światła od 3200 do 5600K z kontrolą na wyświetlaczu cyfrowym. Zasilanie NP-F + gniazdo zasilania zewnętrznego. Uchwyt do trzymania lampy w ręce, możliwość pracy na statywie.
Kod producenta: CG-308B

Dostępność: Brak w magazynie

Cena podstawowa: 369,00 zł

Cena promocyjna 359,00 zł

CineGEN
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Profesjonalna lampa nakamerowa LED ProTelevision™ 308B z płynną regulacją temperatury barwowej przeznaczona do pracy z kamerami i lu­strzan­ka­mi vDSLR. Duża jasność i niski pobór mocy czynią z niej kompaktowe i wydajne źródło światła. Dwie matryce diód o różnych temperaturach barwowych umożliwiają dopasowanie światła do zastanych warunków oświetleniowych. Pasywne chłodzenie zapewnia idealną ciszę podczas nagrań.

Lampa LED do kamery video

Lampa LED ProTelevision™ 308B, marki CineGEN jest wykonana z wytrzymałego tworzywa co zapewnia jej wysoką trwałość i niezawodność przy niskiej wadze. Ma to znaczenie zwłaszcza podczas filmowania z ręki, ze statywów naramiennych czy stabilizatorów (flycam, glidecam). Kompaktowe wymiary czynią ją łatwą w transporcie.

Lampa posiada własne źródło zasilania. Użyte w LED ProTelevision™ 308B rozwiązania stanowią ogólnie przyjęty standard - lampę można zasilać z popularnych akumulatorów serii NP-F . Czas ciągłej pracy przy zastosowaniu akumulatora NP-F970 to ok. 8h. Ponadto lampa posiada złącze do zasilania zewnętrznego (D-TAP) umożliwiające pracę z zasilaniem podanym z kamery lub battery-packa. Szeroka tolerancja napięć umożliwia podpięcie także większości zewnętrznych zasilaczy sieciowych i pracy np. na statywie oświetleniowym.

Do uzyskania właściwej ekspozycji nagrania mamy możliwość regulacji jasności. Odbywa się to w sposób ciągły, w zakresie 10-100% za pomocą pokrętła z tyłu lampy. O precyzję i powtarzalność nastaw zadba cyfrowy wyświetlacz informujący z jaką mocą pracuje obecnie lampa. Ponowne wciśnięcie pokrętła przełącza lampę w tryb regulacji temperatury. Dwupozycyjny wyświetlacz precyzyjnie informuje o temperaturze: od 3200K (32 nas wyświetlaczu) do 5600K (56 na wyświetlaczu). To bardzo przydatne i wygodne rozwiązanie.

Mocowanie lampy jest standardowe (hot-shoe, gorąca stopka, ISO). Na wyposażeniu zestawu znajduje się mała głowica łącząca lampę z kamerą lub aparatem. Głowica umożliwia dowolne pochylenie lub obrót lampy względem kamery. Dodatkowo zestaw zawiera uchwyt o długości 12,5 cm dla swobodnego operowania lampą np. przez asystenta.

Regulacja temperatury barwowej

Temaperatura barwowa

W lampie wykorzystano dwie matryce diód o różnych temepraturach barwowych. Sterownik elektroniczny umożliwia płynną regulację temperatury barwowej w zakresie 3200K (światło żarowe) do 5600K (światło fluorescencyjne). Rozwiązanie takie pozwala na idealne dopasowanie światła lampy do zastanych warunków oświetleniowych, dzięki czemu oświetlany pierwszy plan zachowuje naturalny naturalny wygląd i kolorystykę. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest lepsze pokrycie przestrzeni barw - wzrasta sumaryczny wskaźnik odwzorowania kolorów (Color Rendering Index) - kolory są odwzorowane poprawnie i bez przekłamań.

Regulacja temperatury barw i jasności

Skrócona instrukcja

 • Włączenie lampy - długie wciśnięcie pokrętła 
 • Tryb regulacji jasności - krótkie wciśnięcie pokrętła - zapali się czerwona dioda, liczba na wyświetlaczu oznacza jasność
 • Tryb regulacji temperatury barwowej - krótkie wciśnięcie pokrętła - zapali się zielona dioda, liczba na wyświetlaczu temperaturę barwową
 • Wyłączenie lampy - długie wciśnięcie pokrętła

Specyfikacja

 • Ilość diod: 308 (bi-color)
 • Moc: 20W
 • Napięcie zasilania: 7,4V
 • Tolerancja napięć: 6,5 - 17V
 • Strumień świetlny: 2400 lm
 • Odwzorowanie barw: CRI >85%
 • Temperatura barwowa: 3200 - 5600K
 • Regulacja temp. barwowej: tak
 • Kąt świecenia 45°
 • Zasilanie: akumulator serii NP-F lub zewnętrzny zasilacz
 • Żywotność: 50 000 godz.
 • Wymiary: 166mm x 111mm x 35mm
 • Waga:300g

Lampa LED do kamery video

W zestawie

 • Lampa CG-308B 
 • Głowica montażowa (hot-shoe - 1/4") 
 • uchwyt ręczny o dł. 12,5 cm 
 • Dyfuzor 

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CG-308B
Waga 0.2000
Producent CineGEN
Temperatura barwowa 3200-5600
Regulacja temperatury barwowej Tak
Kąt świecenia 60
Ilość diod 308
Strumień świetlny 2400 lm
Seria ProTelevision™

Opinie o produkcie

lepsza niż chińskieOpinia dodana przez showroon polska
Cena
Jakość
Mamy już w firmie 2 240CH (chińczyki) kupiliśmy tą jako tańsze uzupełnienie i okazało się że ta, niby tańsza świeci lepiej od tej droższej. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. (Dodano 07.12.2015)

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót