(22) 862 88 99, 600 500 179

CN-160CA Lampa diodowa LED do kamer i lustrzanek

Profesjonalna, przenośna, nakamerowa lampa diodowa (LED) z mo­żli­wo­ścią montowania na stopce kamery, lub na statywie fotograficznym. Wyposażona w matrycę 160 diod, pokrętło płynnej regulacji mocy i pokrętło płynnej regulacji temperatury barwowej światła.
Kod producenta: CN-160CA

Dostępność: Brak w magazynie

249,00 zł
Nanguang
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Lampa do kamer i aparatów cyfrowych z funkcją filmowania - model CN-160CA. Lampa ta jest nowszą wersją bardzo popularnej wśród polskich operatorów lampy nakamerowej CN-160. Producent doposażył ten model w funkcję płynnej regulacji temperatury barwowej.

Regulacja mocy + regulacja temperatury barwowej
Najtańsza na rynku lampa z płynną regulacją temperatury barwowej

Świeć jak zawodowcy

 

Na powierzchni reflektora rozmieszczono 160 diod LED, które generują dobre, mocne światło na odległość do 6-7 metrów. Lampa przeznaczona jest do doświetlania pierwszego planu w nie­ko­rzy­stnych warunkach oświe­tle­niowych. Lampa doskonale sprawdza się w po­mie­szcze­niach, gdzie ilość światła słonecznego jest zbyt mała i filmowana scena wymaga doświe­tlenia.

Lampa CN-160CA, podobnie jak jej poprzedniczka, wy­po­sa­żo­na została w bezstopniowy regulator mocy światła, w zakresie od 5% do 100%. Pozwala on na zre­du­ko­wanie mocy światła dla ujęć z bliskim pierwszym planem i jej zwiększenie dla obiektów bardziej odda­lo­­nych od kamery.

Największą zaletą modelu CN-160CA jest doposażenie jej w pokrętło płynnej regulacji temperatury barwowej, które do tej pory można było znaleźć tylko w droższych modelach. To wygodne rozwiązanie pozwala na dobranie temperatury barwowej lampy do zastanych warunków. Możemy podglądać uję­cie w wizjerze i na żywo re­gu­lo­wać temperaturę bar­wo­wą lampy, tak aby uzyskać pożądany, idealny efekt. Zastosowanie dwóch rodzajów diód, o dopełniających się widmach, znacząco poprawia współ­czyn­nik od­wzo­ro­wa­nia barw Ra - kolory są na­sy­co­ne i bez dominanty. Jeśli zakres regulacji okaże się zbyt mały można dodatkowo skorzystać z filtrów kom­pen­suj­ących: do lampy dołączony jest filtr po­ma­rań­czo­wy (3200K - barwa światła zwykłej żarówki), filtr matowy (5400K - dyfuzor) oraz jasnoróżowy (eli­mi­nu­ją­cy nie­bie­skie odblaski i ocieplający plan zdjęciowy).

Lampa może pracować na gorącej stopce, można także używać ramion uniwersalnych MagicArm. Można także montować lampę na statywach oświetleniowych serii CGLS. Mini-głowica lampy umożliwia skokowe pochylenie lampy w zakresie ±60°

CN-160CA

Wbudowany czujnik sprawdza poziom naładowania baterii - sygnalizowane poprzez diody na tylnym panelu lampy po wciśnięciu przycisku.

Zasilanie akumulatorowe

Lampa może być zasilana przez następujące rodzaje akumulatorów *:

  • akumulatory typ Sony: NP-F750, NP-F960, NP-F970, 

 * wymienione akumulatory nie są dołączone.

Zasilanie zewnętrzne

Lampa wyposażona jest w gniazdo zasilania zewnętrznego D-TAP. Dzięki temu możemy zasilać lampę z zewnętrznego zasilacza AC/DC z napięciem 12V (np. popularne zasilacze do zewnętrznych dysków twardych) lub z zasilania kamery poprzez przejściówkę D-TAP (zasilacz i przejściówka nie należą do wyposażenia lampy)

Skład zestawu

  • lampa CN-160CA
  • mini-głowica ze stopką montażową
  • etui z trzema filtrami: pomarańczowym, matowym i jasnoróżowym
  • instrukcję obsługi w języku angielskim

Wprowadź nową jakość do Twoich filmów!

Kup już dziś i zobacz jak dobre oświetlenie zmienia ujęcie!

 

Dlaczego warto używać lamp LED?
Diody led są źródłami światła, które charakteryzują się doskonałą kierunkowością. Dzięki temu większa część energii świetlnej jest emitowana w pożądanym kierunku. Co więcej światło wytwarzane przez LED nie zawiera w swoim widmie promieniowania UV ani podczerwonego (tzn. nie wytwarza ciepła). Dlatego lampy LED mogą być z powodzeniem używane do oświetlania obiektów, takich jak np. rośliny, eksponaty mu­ze­alne i co ważne - postacie w niewielkich pomieszczeniach. Są przy tym nieporównywalnie bardziej wydajne pod względem energetycznym - lampy LED wolniej zużywają energię akumulatora, co ma szczególne zna­cze­nie w przypadku lamp nakamerowych. Zazwyczaj także, lampy LED charakteryzują się wyższym współ­czyn­ni­kiem odwzorowania barw od innych źródeł światła sztucznego.

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CN-160CA
Waga 0.2500
Producent Nanguang
Temperatura barwowa 2700K - 7500K
Regulacja temperatury barwowej Tak
Kąt świecenia 75°
Ilość diod 160
Strumień świetlny 1000
Seria b.d.

Opinie o produkcie

dupy nie urywaOpinia dodana przez bajestics
Cena
Jakość
jak wyżej. robi swoje. (Dodano 20.02.2015)
Jakość do CenyOpinia dodana przez Sklep
Cena
Jakość
Naszym zdaniem najlepsza (w kategorii cena do jakości) w tej chwili lampa LED na rynku (Dodano 06.05.2013)

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Lampa VIDEO LIGHT LED-5005

Lampa VIDEO LIGHT LED-5005

Cena podstawowa: 299,00 zł

Cena promocyjna 189,00 zł

CN-160 Lampa diodowa LED do kamer i lustrzanek

CN-160 Lampa diodowa LED do kamer i lustrzanek

Cena podstawowa: 169,00 zł

Cena promocyjna 149,00 zł

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót