(22) 862 88 99, 600 500 179

MonoFlex™ 312, monopod do aparatu, z głowicą kulową

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

MonoFlex™ 312, monopod do aparatu, z głowicą kulową, z innowacyjną podstawą umożliwiającą wychylenie ±20°. Wyposażony w śrubę montażową 3/8". Waga 2kg, wysokość 165cm, udźwig do 5kg.
Kod producenta: MF312

Dostępność: w magazynie

Zostało sztuk: 8
429,00 zł
429,00 zł
CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Monopod do aparatów fotograficznych wykorzystujący wyjątkową bazę monopodu z inowacyjną stopą stabilizującą, umożliwiającą swobodne wychylenia w szerokim zakresie ±20°. MF312 firmy CineGEN umożliwia wykonywanie zdjęć na długich czasach ekspozycji, daje odpoczynek rękom podczas długich sesji. Panoramiczna głowica kulowa jest demontowalna - podstawę monopodu po zamocowaniu głowicy olejowej można wykorzystać jako monopod video. Rewelacyjne rozwiązanie.

Monopod do aparatu

Głowica

Głowica kulowa oparta na złączu kulowym umożliwia usta­wie­nie aparatu bądź kamery w żądanej pozycji, we wszy­stkich pła­szczy­znach. Umożliwia obrót o 360° w pła­szczy­źnie poziomej oraz pochył w pionie w zakresie od -90° do +90°. Dzięki solidnej konstru­kcji i wysokiej jakości użytych mate­riałów głowica ta pozwala na pewny i stabilny montaż aparatu, zape­wniając jedno­cze­śnie wyjątkowo płynny ruch, bez zacięć w trakcie zmiany położenia.

Dla idealnie precyzyjnego obrotu, na głowicy zainstalowano skalę kątową, szczególnie pomocną podczas robienia zdjęć w trybie panoramy. Głowica wypo­sa­żona jest w dużą, wygo­dną śrubę blokady kuli. Obrót głowicy w poziomie można zablo­ko­wać za pomocą dodatkowego, mniej­sze­go pokrętła. Wszy­stkie pokrętła blokad pokryte są miłym w dotyku ma­te­ria­łem zapo­bie­ga­jącym ślizganiu się palców, co znacznie po­pra­wia komfort. Pasuje pod każdy statyw i monopod z gwintem 3/8”.

CGBH3012

Noga monopodu

Lekka, a jednocześnie bardzo zwarta i sztywna konsktrukcja nogi umo­żli­wia budowanie zaawan­so­wanych monopodów zarówno dla foto­gra­fów jak i filmowców. Solidne zaciski sekcji gwarantują blokowanie sekcji na do­wol­nie wy­bra­nej wysokości z zapewnieniem maksymalnego udźwigu. Mo­no­pod jest dość wysoki, po rozłożeniu wszystkich sekcji odległość mie­rzo­na od po­dło­gi do podstawy montażowej głowicy wynosi 150 cm. Szczytowa sekcja jest wykończona miłą w dotyku pianką, która umo­żliwia pewny chwyt a w okresie niskich temperatur - izoluje od chłodnego aluminium.

Zwieńczeniem monopodu MF300 jest płytka do montażu głowic. Krążek o średnicy 60mm umożliwia montaż praktycznie wszystkich występujących na rynku głowic z otworem montażowym 1/4" lub 3/8". Ponadto płytka jest demontowalna, po jej usunięciu mamy do dyspozycji otwór z gwinetm 3/8".

MonoFlex™ 300 jest bazą do konstrukcji monopodów wg. własnych potrzeb. Mając to na względzie producent dołączył do zestawu wygodną i bardzo wytrzymałą torbę, umożliwiającą transport monopodu uzbrojonego w dowolnie dużą głowicę. Jest to wygodne, gdyż nie musimy poszukiwać torby na własną rękę.

Pochylenie monopodu MF312

Inowacyjna podpora Flex

Stopa monoflex'u to inowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu układ kamera-głowica-monopod można ustawić w pionie stabilnie, bez uciążliwego bujania. Podczas długotrwałuch ujęć we wnętrzach można monopod można puścić aby dać odpocząć rękom. Jednocześnie, jeśli zajdzie potrzeba, moża przełączyć stopę "w tryb flex", przez co uzyskujemy możliwość pochylania monopodu bez odrywania stopy od ziemi. Pochylanie realizowane jest poprzez przegub kulowy umieszczony w stopie, dzięki czemu ruch jest płynny i pod stałym kątem.

Stopa Flex - złożona

Specyfikacja

  • Waga:1,2 kg
  • Udźwig: 5 kg
  • Wysokość maksymalna: 160 cm
  • Wysokość po złożeniu: 62 cm
  • Śruba montażowa: 1/4", 3/8"
  • Głowica: kulowa, CGBH3012
  • Torba: tak,

Dane techniczne

Dane techniczne

Producent CineGEN
Model MF312
Waga 1.1000
Typ głowicy Głowica kulowa
Obciążenie maksymalne 5
Kąt pochylenia głowicy -90° / +90°
Kąt obrotu głowicy 360°
Wysokość minimalna 52
Wysokość maksymalna 160
Wysokość po złożeniu 62
Materiał Aluminium, Stal
Kolor Czarny

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

MonoFlex™ 400HD - monopod do kamer video

MonoFlex™ 400HD - monopod do kamer video

1 recenzja(i)

Cena podstawowa: 639,00 zł

Cena promocyjna 419,00 zł

MonoFlex™ 501HD - monopod do kamer video

MonoFlex™ 501HD - monopod do kamer video

2 recenzja(i)

Cena podstawowa: 769,00 zł

Cena promocyjna 599,00 zł

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót