(22) 862 88 99, 600 500 179

Karbonowy kran kamerowy (żuraw) z przeciwwagą (worek)

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Lekki, karbonowy kran kamerowy do lustrzanek i kamer cyfrowych, zaprojektowany specjalnie dla miłośników filmowania lustrzankami i kamerami cyfrowymi kran kamerowy służy do przemieszczania kamery podczas kręcenia zdjęć, umożliwia wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych ruchów kamery.
Kod producenta: CGJA002

Dostępność: Brak w magazynie

Cena podstawowa: 910,00 zł

Cena promocyjna 849,00 zł

CineGEN
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Pamiętasz hollywoodzkie zakończenie z happy-endem, kiedy para bohaterów odjeżdża w stronę słońca (powiedzmy) a kadr unosi się pokazując szerszą perspektywę? Ujęcia tego typu można dziś zrealizować za pomocą kranu filmowego zaprojektowanego specjalnie dla miłośników filmowania lustrzankami i kamerami cyfrowymi. Dzięki użyciu kranu kamerowego jesteśmy w stanie sobie poradzić w sytuacjach kiedy to wysokość ma znaczenie, a także możemy dodać naszym filmom nowego wyrazu.

Efekt, który wieńczy dzieło!

Dodaj ujęcia z kranu do swojej produkcji!

Kran kamerowy służy do przemieszczania kamery podczas kręcenia zdjęć, jego zastosowanie umożliwia wykonywanie ruchów kamerą w górę i w dół, pozwalając na wykonanie ujęć z nad bawiących się osó­b, pojazdów czy różnych innych przeszkód. Umożliwia wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych ruchów kamery, pozwalając na reali­zację ujęć z miejsc trudno dostępnych dla operatora, najczęściej nad bawiącymi się oso­bami, pojazdami czy różnymi innymi przeszkodami. Doskonale nadaje się do reportażu, eventów, ślubów, wesel, imprez sportowych i kulturalnych. Kamera poruszając się płynnie od poziomu podłoża aż do kilku metrów nad ziemią pozwala pokazać realizowaną scenę z różnych perspektyw co sprawia że film staje się bardziej atrakcyjny.

Lekkie karbonowe wykonanie oraz teleskopowa konstru­kcja łączą w sobie komfort pracy jaki daje mała waga ze­stawu i łatwość montażu. Zastosowanie teleskopowej budowy zapewnia bardzo szybkie rozłożenie kranu i przystąpienie do pra­cy. Jego niewielkie rozmiary transportowe sprawiają, że możemy go zabrać w każde, nawet najbardziej nietypowe miejsce. Jest idealny do zastosowań w plenerze i w pomieszczeniach.

Lekki kran karbonowy

Mocowanie kranu na statywie odbywa się za pomocą śruby 1/4'' lub 3/8'' (lub obu równocześnie, dla większej stabilności) dzięki czemu możemy zainstalować go na dowolnym statywie video. Umiejscowienie dodatko­wych otworów 1/4'' przy głowicy i podstawie moco­wania kranu umożliwia nam dodanie do zestawu dodatkowych akcesoriów takich jak: monitory podglą­dowe, dodatkowe oświetlenie czy zewnętrzne mikrofony.

Mocowanie kamery

Połączenie kamery (lustrza­nki) z kranem odbywa się za pomocą mocowania na głowicy kranu, na gwincie fotograficznym 1/4''. Montaż i wywa­żenie nie wymaga użycia dodat­kowych narzędzi, w ba­rdzo szybki sposób jesteśmy w stanie sobie z tym pora­dzić dzięki użyciu obciążników (3szt.) dołączonych do zestawu.

Używając tego typu narzędzi jesteśmy w stanie, tanim kosztem uzyskać efekty niczym z Hollywood.

Konstrukcja oraz zastosowane materiały zapewniają płynne ujęcia przy zachowaniu łatwości obsługi. Kran przeznaczony zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych wideooperatorów, pozwala uzyskać dynamiczne i niebanalne ujęcia, odkrywając nowy wymiar filmowania.

Karbonowy kran kamerowy (żuraw) do lustrzanek i kamer cyfrowych

Aparat, statyw, monitor oraz inne akcesoria przed­sta­wio­ne na zdję­ciach umie­szczo­ne zostały wy­łą­cznie w celach de­mon­stra­cyj­nych i nie wch­odzą w skład ze­sta­wu. Szczegółowa lista elementów wchodzących w skład zestawu przedstawiona jest poniżej.

Teleskopowa budowa

 • 12szt. blokad zapewnia kontrole nad pracą kranu
 • Nieduże rozmiary po złożeniu oraz waga zapewniają komfort w transporcie
 • Montaż nie wymagający użycia dodatkowych narzędzi

Teleskopowa budowa

Dodatkowe miejsca mocowania akcesoriów

 • 8 otworów do zamocowania akcesoriów
 • Możliwość zamontowania ekranów podglądowych, dodatkowego oświetlenia, mikrofonów zewnętrznych
 • Łatwy montaż na gwint 1/4''

miejsce na montaż dodatkowych akcesoriów

Pochylanie głowicy

Kran kamerowy CGJA002 nie posiada odrębnej regulacji pochylenia głowicy. Aby pochylać głowicę, gdy kran jest w górze należy jednocześnie operować kranem i głowicą statywu, na którym osadzony jest kran. W ten sposób otrzymamy pochylenie osi obiektywu względem horyzontu. Wymaga to odrobiny wprawy ale efekty są naprawdę "kinowe".

Skład zestawu

 • Kran kamerowy
 • Dwukomorowy worek jako obciążnik
 • Torba transportowa z paskiem

Kran kamerowy karbonowy

Polecane statywy

Jako statywy do pracy z kranem CGJA002 producent zaleca dwa statywy, które spełniają wymagania w zakresie stabilności i udźwigu: CG-695 i CG-6958. Statywy wyposażone są w podwójne śruby (1/4" i 3/8") oraz regulowany spreader dolny, umożliwiający rozstawienie z niestandardowym, szerszym kątem ustawienia nóg.

Statywy do pracy z kranem kamerowym

Specyfikacja techniczna

 • Długość maksymalna: 198cm
 • Długość minimalna: 116cm
 • Długość po złożeniu: 116cm
 • Waga: 1,8kg (bez obciążenia)
 • Udźwig maksymalny: 4kg
 • Średnica gwintów mocowania: 1/4'', 3,8''
 • Blokady: 12szt.
 • Gwinty 1/4'' do akcesoriów: 8szt.
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Dane techniczne

Dane techniczne

Producent CineGEN
Model CGJA001-182
Waga 1.8000
Obciążenie maksymalne 4
Długość po złożeniu b.d.
Minimalna długość ramienia b.d.
Maksymalna długość ramienia b.d.
Wysokość podnoszenia 200
Materiał Aluminium, Plastik ABS, Stal, Włókno węglowe
Kolor Czarny

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót