(22) 862 88 99, 600 500 179

Lampa światła stałego SOFTBOX 50x70cm 85W 200cm

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Zestaw oświetleniowy, w skład którego wchodzi oprawa oświetleniowa światła stałego typu SOFTBOX 50x70cm, żarówka fotograficzna 85W oraz statyw studyjny CGLS-801
Kod producenta: SINGLE-57881

Dostępność: w magazynie

144,00 zł
144,00 zł
CineGEN
 • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 399,00 zł
 • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
 • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Szukasz oświetlenia do studia?Lampy błyskowe są zbyt drogie i nie­wy­godne? A może chcesz nakręcić film? Ostatnio coraz wię­ksze uznanie za­czy­nają zdo­bywać lampy światła stałego. Gotowa do pracy lampa studyjna do zasto­sowań fotograficznych i video - zestaw oparty o softbox, statyw studyjny i żarówkę foto (5500K).

Lampa światła stałego

Softbox

Softboxy to podsta­wowy element wypo­sażenia studia foto­gra­ficznego.Zmieniają wła­ści­wości światła: względny rozmiar powie­rzchni świe­cącej, intensy­wność i kie­runek padania. Ostatnio Softboxy światła stałego zdobywają coraz większą popu­larność w reali­za­cjach video. Są dosko­nałą alterna­tywą dla lamp kinoflo. Softbox ma za zadanie zmiękczyć światło, a przez to zmniejszyć cienie.

Omawiana oprawa, to wysokiej jakości, funkcjonalny softbox przeznaczony zarówno do żarówek błyskowych, jak i żarówek światła ciągłego z gwintem E27.

Czasza softboxu - o wymiarach 50x70 cm - od wewnątrz wykończona jest tłoczonym, srebrnym materiałem: światło jest równomiernie odbijane już we wnętrzu softboxu, dzięki czemu na całej powierzchni przedniego dyfuzora zachowuje identyczną moc, bez efektu osłabienia natężenia w miarę oddalania się od centrum do brzegów dyfuzora.

Na zewnątrz softbox jest czarny i matowy, dzięki czemu nie odbija światła z innych lamp. Softbox wyposażony jest standardowe mocowanie na statyw oświetleniowy.

Montaż i demontaż jest wyjątkowo prosty, a złożony softbox zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo mobilny. Wysoka jakość materiałów, z których wykonany jest softbox, gwarantuje bezproblemową eksploatację przez lata. Softboxy FlatLight zaprojektowane i wykonane w sposób zapewniający im bezpieczną pracę z żarówkami fluorescencyjnymi.

Oprawa softbox do światła stałego 50x70 Oprawa softbox do światła stałego 50x70

Statyw studyjny

Lekki, trzysekcyjny statyw oświe­tle­nio­wy. Maksymalna wysokość 200cm, wysokość robocza 190 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwer­salnym 1/4". Statyw prze­zna­czony do pracy z małymi i średnimi lampami oraz zestawami oświe­tlenio­wymi. Doskonale sprawdzi się również w konfiguracji z lampami światła błysko­wego i stałego, softboxami, lampami haloge­nowymi typu RedHead. Dobra jakość wykonania, gwarancja 12 miesięcy.

Wymiary po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy (waha się od 68 do 200 cm, regulowany jest płynnie na dowolnej wysokość) i uniwersalności zastosowań. Rozstaw nóg (od stopki do stopki) 75cm.

Statyw SINGLE 6801

Żarówka foto (85W/5500K)

Prezentowana świetlówka generuje światło o barwie idealnej do zastosowań fotograficznych - nie wprowadza przekłamań kolorystycznych. Dzięki naturalnemu odwzorowaniu kolorów żarówka doskonale sprawdza się wśród fotografów pracujących przy świetle stałym. Stosowania oświetlenia stałego pozwala w szybszy sposób modelować światło i lepiej przwidywać ostateczny efekt uzyskany na zdjęciach. Niski pobór mocy umożliwia stosowanie tej żarówki zarówno w oprawach otwartych jak i częściowo zamkniętych (softboxy, dyfuzory, okty). Moc świetlna żarówki 85W odpowiada żarówce halogenowej 400W.

Żarówka studyjna 85W

Single 57801 - do czego możesz zastosować

 • Główne lub dopełniające światło w portretach
 • Światło dopełniające w aktach, fotografii modowej
 • Światło dopełniające w szerszych kadrach
 • Fotografia dziecięca
 • Fotografia produktowa
 • Studio filmowe, plan filmowy (zbliżenia, wywiady)

Specyfikacja techniczna

 • Model: SINGLE-57881
 • Wymiary czaszy: 50x70cm
 • Mocowanie żarówki: gwint E27
 • Żarówka: 85W (ekwiwalent 400W)
 • Temperatura barwowa: 5500K
 • Statyw: CGLS-801
 • Wysokość robocza: max. 200cm
 • Głowica: ruchoma, pozwala na zmianę kąta świecenia
 • Odbłyśnik:Wewnętrzny
 • Zastosowanie:
  Fotografia dziecięca, Fotografia modowa, Fotografia okolicznościowa, Fotografia produktowa, Fotografia reportażowa, Fotografia ślubna, Fotografia studyjna, Fotografia wnętrz, Małe studio TV, Plan filmowy, Wywiad, YouTube
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Zestaw oświetleniowy

Dane techniczne

Dane techniczne

Waga 1.0000
Producent CineGEN
Seria Flatlight™
Model SINGLE-57881
Typ zestawu Zestaw z softboxem
Rozmiar softboxu 50x70
Na ile żarówek 1
Moc [W] 85
Typ oświetlenia Światło stałe
Kolor reflektora Srebrny
Temperatura barwowa 5500
Kąt świecenia 180
Strumień świetlny b.d.
Zastosowanie Fotografia dziecięca, Fotografia modowa, Fotografia okolicznościowa, Fotografia produktowa, Fotografia reportażowa, Fotografia ślubna, Fotografia studyjna, Fotografia wnętrz, Małe studio TV, Plan filmowy, Wywiad, YouTube

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót