(22) 862 88 99, 600 500 179

Lampa 35W foto z reflektorem i statywem, PhotoDish™ PD3B2

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Uniwersalna, prosta lampa oświetlenia stałego ciągłego przeznaczona do fotografii i video. świeci naturalnym światłem zbliżonym do światła dziennego, temperatura barwowa 5500K. W zestawie z reflektorem oraz statywem. Lampa występuje w kilku wariantach mocy.
Kod producenta: PD3B2

Dostępność: w magazynie

Zostało sztuk: 1
109,00 zł
109,00 zł
CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Klasyczna, uniwersalna lampa oświetlenia ogólnego przeznaczona do fotografii i video. Zastosowane źródło świeci naturalnym światłem zbliżonym do światła dziennego, temperatura barwowa 5500K. W zestawie z reflektorem oraz statywem. Lampa występuje w kilku rodzajach mocy i wysokości.

Lampa z reflektorem

Zastosowany reflektor aluminiowy o kształcie czasy zbliżonym do parabolicznego skutecznie skupia światło żarówki kierując je w największym stopniu do przodu. Konstrukcja żarówki oraz odbłyśnika powodują, że generowana plama świetlna nie ma gwałtownego przejścia tonalnego - dzięki temu oświetlane przedmioty wyglądają naturalnie. Lampa najlepiej pracuje na niewielkich odległościach od oświetlanego obiektu (od 1 do 3m) doskonale nadaje się w niewielkich pomieszczeniach. Lampy z reflektorem tego typu znajdują b. szerokie zastosowanie w fotografii produktowej do oświetlania bezpośredniego lub poprzez namioty bezcieniowe.

Użyty statyw oświetleniowy umożliwia położenie lampy na dowolnej wysokości w zakresie 78-220cm (typowa wysokość dla pomieszczeń mieszkalnych).

Żarówka foto (35W/5500K)

Prezentowana świetlówka generuje światło o barwie idealnej do zastosowań fotograficznych - nie wprowadza przekłamań kolorystycznych. Dzięki naturalnemu odwzorowaniu kolorów żarówka doskonale sprawdza się wśród fotografów pracujących przy świetle stałym. Stosowania oświetlenia stałego pozwala w szybszy sposób modelować światło i lepiej przwidywać ostateczny efekt uzyskany na zdjęciach. Niski pobór mocy umożliwia stosowanie tej żarówki zarówno w oprawach otwartych jak i częściowo zamkniętych (softboxy, dyfuzory, okty). Moc świetlna żarówki 35W odpowiada żarówce halogenowej 210W.

Współczynnik odzwzorowania kolorów Ra>90.

Żarówka studyjna 35W

Statyw studyjny CGLS-802

Lekki, studyjno-plenerowy, trzysekcyjny statyw oświe­tle­nio­wy. Maksymalna wysokość 230cm, wysokość robocza 220 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwer­salnym 1/4". Statyw prze­zna­czony do pracy z małymi i średnimi lampami oraz zestawami oświe­tlenio­wymi. Doskonale sprawdzi się również w konfiguracji z lampami światła błysko­wego i stałego, softboxami, lampami haloge­nowymi typu RedHead. Dobra jakość wykonania, gwarancja 12 miesięcy.

Jego wymiary po złożeniu zostały zredukowane przez zastosowanie teleskopowego mechanizmu składania, tym samym nie ograniczając szerokiego zakresu pracy (waha się od 78 do 220 cm, regulowany jest płynnie na dowolnej wysokość) i uniwersalności zastosowań. Rozstaw nóg (od stopki do stopki) 75cm.

Statyw 802

Lampa PhotoDish™ PD3B2 - do czego możesz zastosować

  • Światło dopełniające typu "kontra"
  • Fotografia produktowa
  • Oświetlenie namiotów i stołów bezcieniowych
  • Plan filmowy (punktowe doświetlenie scenografii)

Dane techniczne

Dane techniczne

Waga 1.0000
Producent CineGEN
Model PD3B2
Seria PhotoDish™
Typ zestawu Zestaw z reflektorem
Rozmiar softboxu No
Rozmiar parasolki N/D
Na ile żarówek 1
Typ parasolki N/D
Moc [W] b.d.
Typ oświetlenia Światło stałe
Kolor reflektora Srebrny
Temperatura barwowa 5500
Kąt świecenia 180
Strumień świetlny b.d.
Zastosowanie Fotografia dziecięca, Fotografia modowa, Fotografia okolicznościowa, Fotografia produktowa, Fotografia reportażowa, Fotografia ślubna, Fotografia studyjna, Fotografia wnętrz, Małe studio TV, Plan filmowy, Wywiad, YouTube, Zdjęcia do sklepu on-line, Zdjęcia katalogowe

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót