(22) 862 88 99, 600 500 179

Klatka Blackmagic™ Pocket z Follow Focusem

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Zestaw operatorski do współpracy z Blackmagic™ Pocket Cinema (BMPC) - półklatka z follow-focusem
Kod producenta: CGVC-BMPC-CGF2

Dostępność: Brak w magazynie

629,00 zł
CineGEN
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Urządzenie CGVC-BMPC to półklatka operatorska umożliwiająca rozbudowę kamery Blackmagic™ Pocket Cinema w kierunku pełnowymiarowej i w pełni funkcjonalnej kamery.

Klatka operatorska do Blackmagic™ Pocket Cinema (BMPC)

Umożliwia montaż kamery wewnątrz i mocowanie dowolnej ilości akcesoriów dzięki otworom montażowym 1/4". Dodatkowo, półklatka pełni rolę ochronną przed przy­pad­ko­wymi ude­rze­niami. Dzięki rączce monto­wanej na górze klatki, zestaw jest łatwy do trans­por­to­wania, uchwyt umo­żliwia również ujęcia z ręki (niska perspe­­).

Uchwyt górny do przenoszenia klatki i realizacji ujęć "z ręki" wykonany jest z przyje­mnego w dotyku tworzywa, które umo­żliwia pewny chwyt. Montaż kamery jest szybki i bez­pro­ble­mo­wy. Od dołu płyka wypo­sa­żona jest w otwory montażowe 1/4" i 3/8" umo­żli­wiające montaż na dowolnym statywie lub płytce Riga (np. RailRodSupport™ CG-RRS40)

Kamera przed­sta­wio­na na zdję­ciach umie­szczo­na zostały wy­łą­cznie w celach de­mon­stra­cyj­nych i nie wch­odzi w skład ze­sta­wu. Szczegółowa lista elementów wchodzących w skład zestawu przedstawiona jest poniżej.

Follow Focus

Follow Focus to niezbędne urządzenie do manualnego ustawiania ostrości w obiektywach kamer i aparatów. Szczególnie przydatne podczas filmowania z niewielką głębią ostrości. Jest to precyzyjna przekładnia zębata, która umożliwia zmianę osi obrotu dłoni operatora (na planie filmowym obsługuje go pierwszy asystent operatora) i przeniesienie go na obiektyw. Dzięki takiej zmianie operator nie powoduje zmiany linii horyzont w trakcie śledzenia ostrości. Rzadziej follow-focus znajduje zastosowanie w zmianie ogniskowej obiektywu (zoom).

Model CGF2 jest follow-focus'em mocowanym bezpośrednio do body, co oznacza, że jest kompatybilny z z większością kamer i lustrzanek na rynu. Mocowanie do riga jak i obudowa wykonane są z aluminium, główne pokrętło i zębatkę nadawczą wykonano z tworzywa sztucznego, co owocuje cichą pracą, a najważniejsze zębatki, przekładnie we wnętrzu są metalowe. Mechanizm, podobnie jak w droższych modelach, osadzony jest na łożyskach. Follow focus ma możliwość zmiany zębatki nadawczej na drugą stronę. Bardzo przydatna funkcja dla osób leworęcznych oraz użytkowników obiektywów, w których pierścień ustawiania ostrości jest położony blisko obudowy lustrzanki/kamery.

Zębaty pierścień (tzw. zębatka odbiorcza) znajdujący się w zestawie, pasuje na większość obiektywów i posiada możliwość regulacji obwodu (średnica od 50 do 105 mm). Follow focus jest bardzo lekki. Posiada wskaźnik punktu ostrości (tzw. marker) i białą tarczę do nanoszenia (markerem zmywalnym) punktów ostrości dla danego ujęcia.

Dane techniczne

Dane techniczne

Model CGVC-BMPC-CGF2
Waga 1.0000
Producent CineGEN
Kolor Czarny
Materiał Aluminium, Stal

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót