• Pack

Zestaw klips z głowicą kulowa i uchwyt do telefonu

SMART-KLIPBH

5907564613996

Dostępny
PLN59.00
VAT included

View price history

Lowest price in the last 30 days

Zestaw studyjny i plenerowy dla fotografów i operatorów. Niezbędny do wykonywania zdjęć telefonem. Praktyczny, łatwy w montażu zestaw składający się ze statywu typu klip z głowicą kulową wraz z obrotowym uchwytem do telefonu.

Dzięki naszemu zestawowi będziesz mógł rozbić zdjęcia, nakręcać filmy bez wyjmowania telefonu z uchwytu, aby zmienić jego położenie pion poziom.
Umocujesz klips z uchwytem w wielu dogodnych dla Ciebie miejscach.


Wielofunkcyjny uchwyt, klips żabka z głowicą kulowa
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących trwałość na lata. Wykończony jest gumą, co zwiększa przyczepność, i sprawia, że nie rysuje powierzchni, do których jest przypięty. Siłę zacisku reguluje mocna sprężyna gwarantująca brak możliwości samoistnego odczepienia się uchwytu. Klip zakończone jest mini głowicą kulową z gwintem 1/4'', który pozwala na zamontowanie każdej kamerki sportowej, małego aparatu fotograficznego, oświetlenia itp.
Specyfikacja:
idealny do solidnego przypięcia aparatu/kamery
budowa sprężynowa
kolor: czarny


Adapter do telefonu smartfona
Adapter statywowy A1S umożliwia mocowanie telefonów komórkowych do statywów fotograficznych i filmowych.
Posiada otwór montażowy 1/4", dzięki któremu możemy zamocować go na dowolnym statywie (foto, video, oświetleniowy). Adapter umożliwia płynną regulację kąta filmowania od 0 stopni (pion) do 90 stopni (poziom).
Coraz lepsze parametry techniczne telefonów komórkowych pozwalają na rejestrację obrazu o bardzo dobrej jakości. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny (możemy niskim kosztem rejestrować obraz FHD oraz 4K) dochodzimy do wniosku, że adapter do telefonu komórkowego powinien znajdować się dziś na wyposażeniu każdego filmowca.

Specyfikacja:
Szerokość: 7 cm
Wysokość: 10 cm
Min. szer. telefonu: 56 mm
Max. szer. telefonu: 78 mm


Zestaw zawiera:
wielofunkcyjny uchwyt, klips żabka z głowicą kulowa
uchwyt obrotowy do telefonu z otworem montażowym 1/4"

New product
No reviews

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist