Zestaw do streamingu StreamMe 01

STREAMME-01

5907564611688

Dostępny
PLN129.00
VAT included

View price history

Lowest price in the last 30 days

Zestaw do transmisji na żywo STREAMME-01 z uchwytem do telefonu 360 ° wielofunkcyjny
Dodatkowy elastyczny UCHWYT GRATIS
Prowadzisz blog, pracujesz z YouTube’em, często korzystasz z Instagrama ten zestaw jest dla Ciebie.
Niezbędny dla Twojej pasji i pracy.

Nasz wielofunkcyjny zestaw SREAMME-01 pomoże Ci zrealizować Twoje transmisje na żywo i tworzyć wyjątkowe filmy.
Możesz korzystać z telefonu na dwa wygodne sposoby w czterech różnych konfiguracjach!
To duży zestaw składający się aż z sześciu części.
Softbox Cinegen doświetli Twoją twarz dzięki czemu uzyskasz bezcieniowe, wyróżniające się ujęcia.
Aż dwa uchwyty w zestawie umożliwią Ci pracę na kilku wysokościach, w różnych miejscach.
Dzięki obrotowemu uchwytowi 360 ° do telefonu obejrzysz i nagrasz filmy zarówno w pionie i w poziomie.
Zestaw zawiera dodatkowo żarówkę fotograficzną, mini statyw oraz statyw oświetleniowy.
Kup zestaw STREAMME-01 z gratisem- zapewniasz sobie wygodę i komfort pracy.

Teleskopowy mini statyw
Rozkładany teleskopowo mini statyw, stosowany do telefonów i aparatów. Używany wszędzie, gdzie zależy nam na dobrej ostrości ujęcia. Jest mały i lekki, dzięki czemu zmieści się nawet w kieszeni.
Wymiary: Długość złożonego statywu: 14cm Długość rozłożonego statywu: 18cm Minimalna wysokość pracy: 13cm
Głowica: Kulowa 3D trzywymiary
Antypoślizgowe stopki
Użytkowanie: Udźwig: do 0.5kg (kompakt, GoPro, kamera sportowa, telefon komórkowy) Waga: 0.1kg

Adapter statywowy uchwyt do telefonu 360 °- smartfona
Adapter statywowy A1S umożliwia mocowanie telefonów komórkowych do statywów fotograficznych i filmowych.
Posiada otwór montażowy 1/4", dzięki któremu możemy zamocować go na dowolnym statywie (foto, video, oświetleniowy). Adapter umożliwia płynną regulację kąta filmowania od 0 stopni (pion) do 90 stopni (poziom). Na boku adaptera zamontowany jest dodatkowy otwór montażowy 1/4" do montażu opcjonalnych akcesoriów (mikrofon, lampa LED itp). Coraz lepsze parametry techniczne telefonów komórkowych pozwalają na rejestrację obrazu o bardzo dobrej jakości.
Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny (możemy niskim kosztem rejestrować obraz FHD oraz 4K) dochodzimy do wniosku, że adapter do telefonu komórkowego powinien znajdować się dziś na wyposażeniu każdego filmowca.

Statyw oświetleniowy
Statyw studyjny, do zastosowań w pomieszczeniach, studiach jak również plenerze (dzięki niskiej wadze jest łatwy w transporcie). Szybkie zaciski z tworzywa sztucznego umożliwiają łatwe zapinanie statywu na dowolnej wysokości jednym ruchem ręki.
Wykonany został najwyższej klasy aluminium, co pozwoliło połączyć stabilność i wytrzymałość ciężkich i nieporęcznych metalowych statywów z mobilnością lekkiej konstrukcji, która zmniejszyła znacznie wagę statywu.
Zastosowanie: telefonów, do studyjnych lamp błyskowych, lamp światła stałego, uchwytów, oprawek na żarówki, belek do teł oraz systemów zawieszania tła, uchwytów do blend i wielu innych.
Maksymalna wysokość 205m, wysokość robocza 190 cm, wygodne zaciski sekcji, głowica studyjna 16mm z gwintem uniwersalnym 1/4". Statyw przeznaczony do pracy z małymi i średnimi lampami oraz zestawami oświetleniowy

Softbox
Softboxy stanowią od dawna podstawowy element wyposażenia studia fotograficznego oraz filmowego. Stosuje się je w celu zmodyfikowania właściwości światła: rozmiaru powierzchni świe-cącej, intensywności i kierunku światła. Ostatnio zdobywają coraz większą popularność w realiza-cjach video. Softbox ma za zadanie zmiękczyć światło, a co za tym idzie zmniejszyć lub wyelimi-nować cienie.
Prezentowana tutaj oprawa to wysokiej jakości, funkcjonalny softbox przeznaczony zarówno do żarówek błyskowych, jak i żarówek światła ciągłego z gwintem E27.
Czasza softboxu - o wymiarach 40x60 cm - od wewnątrz wykończona jest tłoczonym, srebrnym materiałem. Od zewnątrz softbox jest matowo czarny, dzięki czemu nie odbija światła z innych lamp. Wyposażony jest standardowe mocowanie na statyw oświetleniowy. Softbox można mocować na statywie w orientacji pionowej oraz poziomej.
Rozkładanie/składanie prezentowanego tu softboxu jest wyjątkowo proste, a złożony zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo mobilny. Wysoka jakość materiałów, z których wykonany jest softbox, gwarantuje bezproblemową eksploatację przez lata. Są one zaprojektowane i wykonane w sposób zapewniający bezpieczną pracę z żarówkami fluorescencyjnymi.

Żarówka studyjna światła stałego 36W
Profesjonalna świetlówka fluorescencyjna mocy 36W o naturalnej temperaturze barwowej 5500K odpowiadającej temperaturze światła dziennego. Przeznaczona do fotografii, filmowania, oświetlania stanowisk przy kalibrowaniu monitorów.

Gratis
Elastyczny uchwyt do telefonu HOLD-A1
Jest niezwykle praktyczny i łatwy w użyciu. Posiada dwie końcówki, jedną do szybkiego mocowania telefonu, druga do umieszczenia uchwytu z telefonem praktycznie w dowolnym miejscu (stole, parapecie, krześle ect.)
Elastyczna budowa HOLD-A1 pozwala osiągnąć wymaganą wysokość na jakiej ma znaleźć się telefon. Możesz pracować zarówno w pionie i poziomie. Uwaga: Kolor uchwytu załączanego w gratisie jest wybierany losowo

New product
No reviews
Product added to wishlist