• New

Lampa Ring płynna regulacja 60cm torba plenerowa

CGRI-23

5907564618717

PLN299.00
VAT included

Lowest price in the last 30 days

Witaj w świecie profesjonalnego oświetlenia studyjnego i plenerowego - witaj w GlamRing! Nasza lampa LED typu ring to nie tylko źródło światła, to narzędzie, które podniesie jakość Twoich nagrań do nowego poziomu.

GlamRing został stworzony z myślą o elastyczności i mobilności. Bez względu na to, czy pracujesz w studio, czy eksplorujesz plener, ta lampa dostarczy Ci równomierne i efektowne światło typu GLAM. Przy zasilaniu sieciowym w warunkach studyjnych lub na akumulatory w plenerze - GlamRing utrzymuje wysoką jakość oświetlenia.

Podczas projektowania lampy skupiliśmy się na najważniejszych kwestiach dla współczesnych twórców treści. GlamRing jest niezwykle lekki, praktyczny w użyciu, a montaż zajmuje tylko chwilę. To idealny towarzysz dla youtuberów nagrywających wideo samodzielnie w domowym studiu lub podczas podróży.

Jednym z kluczowych atutów GlamRing jest jego duży ring świetlny, który pozwala utrzymać relatywnie duży dystans od kamery czy smartfona. Dzięki temu możesz uzyskać idealne kadry bez konieczności ustawiania sprzętu zbyt blisko.

GlamRing oferuje także DualPower - podwójne zasilanie, co oznacza, że możesz korzystać z niego zarówno podłączonego do sieci, jak i na akumulatory typu NP-F, co sprawia, że jesteś niezależny od dostępu do prądu. Dodatkowo, DualControl daje Ci możliwość sterowania lampą zarówno z panelu, jak i za pomocą pilota RC, co zapewnia wygodę w każdej sytuacji.

Płynna regulacja jasności i temperatury barwowej pozwala dostosować oświetlenie do każdego projektu, a dwa programy efektowe (flicker i cykliczna zmiana temperatury światła) dodają kreatywności Twoim nagraniom.

GlamRing to nie tylko lampa. To kompletny zestaw, który zawiera uchwyt na smartfon, stabilny statyw, praktyczną torbę transportową i pilota zdalnego sterowania. Dodatkowo, nietypowa konstrukcja statywu umożliwia złożenie go do bardzo małych rozmiarów, co sprawia, że jest łatwy do przenoszenia.

Rozpocznij nową erę profesjonalnych nagrań ze światłem, które podkreśla każdy detal - witaj w erze GlamRing!

New product
No reviews
Product added to wishlist