Statyw do kamer, model CG-9090 z trójnikiem

CG-9090

5907564613828

2 Reviews
Dostępny
PLN859.00
VAT included

View price history

Lowest price in the last 30 days

Doskonałej jakości, wysoki 198 cm profesjonalny statyw do kamer video i zestawów video DSLR. Głowica olejowa o płynnym oporowaniu zapewnia łagodny start i zatrzymanie ujęcia. Wygodna rączka o regulowanej długości. Stabilizacja trójnikiem.

Statyw do kamer, model CG-9090
Wysoki statyw 198cm z ground spreader do lustrzanek, kamer video i zestawów video DSLR. Trzyłożyskowa głowica olejowa o płynnym oporowaniu. Duża stopa głowicy. Możliwość zamocowania rączki sterującej z obu stron statywu. Stabilizacja trójnikiem. Wysokość regulowana płynnie, w zakresie od 67 cm do 198 cm. Solidna torba transportowa.


Polecamy wysokiej jakości statyw do lustrzanek DSL i kamer video, zrobiony z sztywnych i lekkich stopów metalu, gwarantujący niezawodną pracę przez lata. Idealnie płynna praca głowicy zapewnia łagodny start i zatrzymanie ujęcia. Atutem statywu jest możliwość zamocowana rączki sterującej z lewej lub prawej strony statywu - to ukłon producenta w kierunku zarówno prawo jak i leworęcznych fotografów i operatorów. Statyw może współpracować z wózkami.
Zakres wysokości roboczych trójnogu sięga od 67 cm do 198 cm. Fabryczna nastawa dla statywu CG-9090 to 9 kg.

Trójnóg:
Jest wykonany w oparciu o profesjonalne standardy. Wytrzymała podstawa statywu składa się z trzech sekcji, niezależnie regulowanych nóg.
Nogi wykonane zostały z pogrubionych rur z oksydowanego aluminium, dzięki czemu statyw jest sztywny i stabilny a przy tym lekki w transporcie.
Każdą z sekcji można blokować niezależnie i na dowolnej wysokości.
Nogi statywu zakończone są trójnikiem dolnym (ground spreader) dzięki czemu statyw jest bardzo stabilny. Trójnik pozwala regulować kąt rozstawu nóg przez co zakres wysokości pracy statywem znacznie się zwiększa. To ma znaczenie szczególnie dla ujęć z dolnej perspektywy. Po zdjęciu trójnika, statyw może pracować na wózku systemu Dolly lub inny kompatybilny np. Manfrotto Dolly.
Nogi statywu posiadają gumowe stopki antypoślizgowe, stabilnie utrzymujące statyw na każdym rodzaju podłoża.

Głowica:
Głowica charakteryzuje się wyjątkowo dużą powierzchnią stopy co gwarantuje dodatkowo stabilność i komfort pracy. Precyzyjnie wykonana głowica olejowa montowana na półkuli poziomującej 65mm. Dwa łożyska tiltu (pochylenia) zapewniają pochylanie w zakresie -80° do +95°. Głowica ma funkcję zabezpieczenia przed samoczynnym opadnięciem (tzw. auto powrót). Model głowicy statywu CG-9090 umożliwia w płynny i łagodny sposób wykonać ujęcie panoramy 360°.
Głowica pracuje ze średnio-dużym, przyjemnym oporem, zapewniając łagodny start oraz stop ujęcia.

Szybkozłączka solidna i długa (o wymiarach 45mm x 110 mm) posiada śrubę montażowe ¼ i ⅜ cala. Głowica wyposażona jest w niezbędne zabezpieczenie przed niekontrolowanym wysunięciem szybkozłaczki.
Głowicą sterowana jest za pomocą rączki, z montażem dla osób prawo i lewo-ręcznych. Rączka wykończona antypoślizgowym gripem.
Dla poprawnego wypoziomowania statywu wyposażono głowicę w poziomicę.

Torba:
W zestawie ze statywem jest solidna torba transportowa, wykonana z tkaniny typu kordura, dająca dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Jest pojemna a zarazem lekka. Pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną warstwą torby znajduje się warstwa amortyzująca z pianki polietylenowej. Torba posiada wewnętrzną kieszeń.

W zestawie:

Statyw z trójnikiem stabilizującym
Głowica olejowa ze śrubą mocującą
Rączka głowicy statywu
Dedykowana torba transportowa na statyw

Parametry techniczne:

Wysokość minimalna: 67 cm
Wysokość maksymalna: 198 cm
Długość po złożeniu: 97 cm
Maksymalne obciążenie: 9 kg
Waga: 5 kg
Szybkozłączka: 45mm x 110 mm, gwinty ¼ i ⅜ ,
Materiał: stal i aluminium
Poziomica: tak
Rączka sterująca: możliwość zamocowania z prawej lub lewej strony głowicy
Głowica: olejowa o płynnym oporowaniu w pionie i poziomie
Nóżki: antypoślizgowe
Rozpórka stabilizująca: tak (ground spreader) 

Head type
Fluid
New product
2 Reviews

Dobry
Dobry, nóżki mogłyby być grubsze
on

ok
ok
on

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist