• Pack

Statyw PHOENIX™ CG-2015 z adapterem do smartfona

CG-2016-TR300

5907564611701

Dostępny
PLN149.00
VAT included

View price history

Lowest price in the last 30 days

Lekki, kompaktowy statyw teleskopowy z wysuwaną sztycą. Umożliwia zarówno fotografowanie w kadrach pionowych i poziomych jak i filmowanie. Doskonały do lekkich lustrzanek, aparatów kompaktowych, kamer video. W zestawie adaper do montażu smartfona.

This pack contains

Zestaw CG-2016-TR-300 stabilny i wygodny.
Transmisje na żywo LIVE

Statyw CG-2015 wraz adapterem TR-300 pomogą Ci zrealizować Twoje transmisje na żywo. Ten wyjątkowy zestaw umożliwia w łatwy i szybki sposób dostosować wysokość na jakiej chcesz, aby znalazł się telefon. Rączka w jaką wyposażony jest CG-2015 pozwala na bezpieczne i płynne przestawianie statywu wraz z Twoim telefonem. Ruchoma głowica umożliwia rejestrowanie obrazu w pionie i w poziomie. Kupując zestaw ze statywem CG- 2015 wykonasz doskonałe ujęcia z góry, na wysokości oczu, oraz z dołu.
Kup profesjonalny zestaw CG-2016-TR300 ułatwi Ci on Twoją pracę.


Adapter statywowy do smartfona
Posiada otwór montażowy 1/4", dzięki któremu możemy zamocować go na statywie CG- 2015, statywie video czy statywie oświetleniowym. Coraz lepsze parametry techniczne telefonów komórkowych pozwalają na rejestrację obrazu o bardzo dobrej jakości.
Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny (możemy niskim kosztem rejestrować obraz FHD oraz 4K) dochodzimy do wniosku, że adapter do telefonu komórkowego powinien znajdować się dziś na wyposażeniu każdego filmowca.


Lekki, kompaktowy statyw teleskopowy z wysuwaną sztycą. Umożliwia zarówno fotografowanie w kadrach pionowych i poziomych jak i filmowanie. Doskonały do lekkich lustrzanek, aparatów kompaktowych, kamer video. Cechą szczególną statywu jest bardzo szeroki zakres wysokości: od 64cm do 180 cm!
Solidny, dobrze wykonany statyw z kategorii statywów budżetowych, doskonały do okazyjnego wykonywania zdjęć w zaciszu domowego studia jak i w plenerze. Wyposażony w aluminiowy trójnóg oraz głowicę z tworzywa sztucznego. Cechą szczególną statywu jest bardzo szeroki zakres regulacji wysokości głowicy - sztyca ma efektywną długość 44 cm, co jest wartością rzadko spotykaną w tym przedziale cenowym.
Trójnóg
Podstawę statywu stanowi trójnóg aluminiowy z trójnikiem środkowym dla zwiększenia sztywności. Profil nogi, podobnie jak w droższych statywach, stanowi kombinacje koła i wieloboku co zapewnia większą odporność na zginanie a w efekcie gwarantuje większą trwałość. Na wysokości uchwytu każda z nóg  pokryta jest pianką termiczną, dzięki czemu statyw można używać również w zimowe dni.
Dla oszacowania wypoziomowania zwieńczenie trójnogu wyposażone jest w poziomicę. Dodatkowy uchwyt pozwala pewnie przenosić statyw pomiędzy ujęciami.
Sekcje nóg blokowane są za pomocą zacisków z tworzywa sztucznego. Każda z nóżek osadzona jest na przegubie kulowym dzięki czemu stopki łatwo dopasowują się do podłoża. Nóżki składane klasycznie, teleskopowo (3 sekcje).
Kolumna sztycy zakończona haczykiem, który umożliwia dociążanie a tym samym zwiększanie stabilności statywu.


Głowica
Głowica umożliwia skierowanie obiektywu w dowolną stronę i pewne zablokowanie pozycji. Rączka pełni jednocześnie rolę docisku pochylania w pionie, do blokowania w poziomie służy pokrętło po prawej stronie. Podstawę szybkozłączki można przechylać od 0° do 90°. Głowica pochyla się w zakresie +90° do -80°, obraca się 360° wokół osi sztycy. Głowica wyposażona jest w niezależną poziomicę.

Sztyca
Producent wyposażył statyw w sztycę wykorzystując całą dostępną długość kolumny centralnej, dzięki czemu mamy do czynienia z naprawdę szerokim zakresem pracy. Przyda się to osobom pracującym np. z fotografią produktową, w makrofotgorafii itp. Dokładne ustalenie wysokości nie wymaga przestawiania wysunięcia nóg statywu.
Specyfikacja
• Wysokość minimalna: 64 cm
• Wysokość maksymalna: 180 cm
• Wysokość po złożeniu: 67 cm
• Wysokość sztycy: 44 cm
• Pochylenie głowicy: +90° -80°
• Obrót głowicy: 360°
• Stabilizacja: trójnik środkowy
• Dodatkowo: haczyk, poziomica statywu, poziomica głowicy, pianki atermiczne, uchwyt do przenoszenia
• Waga: 1.0 kg
• Udźwig: 3 kg
• Torba czarna
• Uchwyt do telefonu TR-300


Head type
Photo-Video
New product
No reviews

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist