Softbox Parasolkowy Reporterski Octa 80

UHSBO80

5906395044948

Dostępny
PLN109.00
VAT included

Lowest price in the last 30 days

Zależy Ci na uzyskaniu naturalnego ujęcia przy wykorzystaniu lampy błyskowej? Postaw na softbox parasolkowy szybkiego montażu. Jego użycie pozwoli na kontrolę światła błyskowego, które stanie się równomiernie rozłożone oraz rozproszone. Posiadając lampę reporterską speedlite zyskasz możliwość zmiany jej zastosowań na gotową do pracy w studio. Uniwersalność softboxu parasolkowego polega na tym, że możliwa jest także współpraca z dowolną lampą studyjną.

Lampa światła ciągłego

Softbox ten posiada 3 główne zastosowania:

  1. Źródło światła skierować możemy do środka czaszy, uzyskując duże rozproszenie.
  2. Źródło światła kierujemy na zewnątrz, co daje zupełnie inny efekt.
  3. Softbox posłużyć może jako parasolka odbijająca światło (nie zakładamy wtedy dyfuzora)

Lampa światła ciągłego

Lampa światła ciągłego

Na zewnątrz urządzenie jest matowo czarne, przez co nie odbija światła emitowanego przez inne lampy. Wewnątrz wykończone zostało srebrną, odblaskową powierzchnią która nie tylko zapobiega "uciekaniu" światła do tyłu i na boki, ale również odbija je w odpowiednim dla operatora kierunku.

W rezultacie do fotografowanego przedmiotu trafia zwielokrotniona ilość światła, rozproszonego przez znajdujący się z przodu materiał dyfuzyjny. Niweluje to refleksy i odbicia na materiałach błyszczących i przezroczystych. 

Softbox jest kompatybilny z każdą oprawką oraz lampą, która posiada mocowanie do parasolek.

Urządzenie jest bardzo proste w montażu. Rozkłada się je jak parasolkę, natomiast powłoka dyfuzyjna zakładana jest na rzep. Zamek umieszczony na spodzie softboxa pozwala na zamocowanie sprzętu na statywie oświetleniowym. Będące częścią zestawu etui ułatwi transport urządzenia.

Lampy, statyw oraz uchwyty przedstawione na zdjęciach umieszczone zostały jedynie w celach demonstracyjnych i nie wchodzą w skład zestawu.
W celu zamontowania lampy błyskowej zewnętrznej na statywie, potrzebny będzie specjalny uchwyt dostępny również w naszym sklepie (np. model FV019C lub CG-UH-TYP-E).

Specyfikacja

  • Wymiary:octa 80cm
  • Powłoka dyfuzyjna:w komplecie
  • Wytrzymały pokrowiec:w komplecie
  • Wewnętrzny odbłyśnik
  • Szybki montaż/demontaż (mechanizm jak w parasolu)
Shape
Octa
Rodzaj softboxu
Parasolkowy
New product
No reviews

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist