Softbox szybki montaż 80x120cm Bowens Grid

QSB80X120BG

5906395044702

There are not enough products in stock
PLN259.00
VAT included

View price history

Lowest price in the last 30 days

Przedstawiamy wysokiej jakości softbox 80x120cm z gridem i mocowaniem Bowens.

Użytkowanie i wykonanie

Błyskowe lampy studyjne świecą światłem o dużej mocy, ale emitowanym z małej powierzchni palnika. Przez to, mocno oświetlony jest pierwszy plan, a obiekty mają bardzo wyraźne cienie. Przybliżanie i oddalanie źródła światła zmienia jego natężenie, ale nie sposób w jaki się rozchodzi. Rozwiązaniem jest zwiększenie powierzchni emisji światła, do czego właśnie służy softbox.

Urządzenie wyposażone jest w metalowy adapter na mocowanie bowens, które gwarantuje pewny i stabilny montaż na większości lamp powszechnie dostępnych - m.in. do lamp BOWENS, do lamp Fighter; FOTOKING, STEINER, Vistar, Quantuum; POWERLUX, lamp serii K: CY200K, CY300K, CY400K, CY500K, CY600K).

Dzięki siatce grid zwanej plastrem miodu, mamy możliwość bardzo dokładnego ukierunkowania światła. Równomierny strumień przechodzący przez grid oświetla wybrany przez nas obiekt, eksponując go i nadając mu właściwy kontrast.

Softbox w konfiguracji podstawowej

Uwaga: statyw oraz lampa nie wchodzą w skład zestawu. Ofertą jest sam softbox.

Budowa

 1. Kolor softobxu z zewnątrz to matowa czerń, od wewnątrz został pokryty srebrnym materiałem. Dzięki czemu światło rozprasza się równomiernie już we wnętrzu softboxu, co z kolei powoduje, że na całej powierzchni przedniego dyfuzora utrzymana jest taka sama moc. Nie doświadczymy zatem efektu osłabienia natężenia w miarę oddalania się od centrum do brzegów dyfuzora.
 2. Czasza jest zwarta , przec co nie ma możliwości wydostania się światła na zewnątrz. Wysoka jakość materiałów, z kórych został wykonany softbox gwarantuje wieloletnią pracę.
 3. W komplecie znajdziemy wewnętrzny dyfuzor, które pozwalają jeszcze lepiej rozproszyć światło.
 4. Konstrukcja czaszy głównej ułatwia rozkładnie softboxu. Nie jest bowiem na stałe połączona z mocowaniem, ale naciąga się ją przy pomocy giętkich metalowych prętów. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić miejsce, dzięki czemu softobox po złożeniu jest bardzo mobilny.

Specyfikacja

 • Średnica:80x120cm
 • Zakres obrotu adaptera:360 stopni
 • Mocowanie:Bowens

W komplecie:

 • softbox
 • dyfuzor wewnętrzny
 • grid
 • adapter Bowens
 • futerał
Shape
Prostokąt
Rodzaj softboxu
Szybki montaż
New product
No reviews
Product added to wishlist