Nakamerowa lampa diodowa LED CN-240CH

Nanguang
CN-240CH
There are not enough products in stock
PLN379.00
VAT included

View price history

Lowest price in the last 30 days

Professional lamp designed for cameras and digital cameras with filming function - model CN-240CH. The large surface of the reflector is equipped with 240 LEDs, resulting in strong, white light at a distance of up to 6-7 meters, thanks to which we obtain a well-lit foreground and illuminated further plans.

Profesjonalna lampa przeznaczona do kamer i aparatów cyfrowych z funkcją filmowania - model CN-240CH. Duża powierzchnia reflektora wyposażona została w 240 diod daje w efekcie mocne, białe światło na odległość do 6-7 metrów, dzięki czemu uzyskujemy dobrze oświetlony pierwszy plan i doświetlone plany dalsze.

Lampa wyposażona jest w pokrętło płynnej regulacji temperatury barwowej w zakresie 3200-5400 K, co umożliwia szybkie i precyzyjne dostosowanie barwy do światła zastanego. To rozwiązanie jest dużo wygodniejsze od wymiennych filtrów - możemy oglądać podgląd ujęcia w wizjerze i na żywo regulować temperaturę barwową lampy, tak aby uzyskać pożądany, idealny efekt. Zastosowanie dwóch rodzajów diód, o dopełniających się widmach, znacząco poprawia współczynnik odwzorowania barw Ra - kolory są nasycone i bez dominanty. Dodatkowo, do lampy dołączony jest filtr matowy (5400K - dyfuzor) oraz jasnoróżowy (kompensujący niebieskie refleksy i ocieplający plan zdjęciowy).

Niezależnie od regulacji temperatury barwowej lampa wyposażona została w pokrętło regulacji jasności w zakresie od 5% do 100%. Dzięki temu możemy zredukować moc światła w ciasnych pomieszczeniach i uniknąć nieporządanych prześwietleń. Wbudowany w lampę czujnik sprawdza poziom naładowania baterii, który sygnalizowany jest poprzez diody na tylnym panelu lampy po wciśnięciu przycisku. Do lampy załączona jest mini-głowica kulowa, która zwiększa możliwości manipulacji kątem padania światła lampy względem osi obiektywu. Kolejnym dodatkiem w zestawie jest adapter umożliwiający zastosowanie 6 akumulatorów typu AA jako źródła zasilania lampy.

Nakamerowa lampa LED CN-240

KONTROLUJ ŚWIATŁO!

PRACUJ Z NAJLEPSZĄ LAMPĄ LED.

Regulacja mocy + regulacja temperatury barwowej + mini głowica kulowa

Zasilanie

Lampa może być zasilana opcjonalnie przez następujące rodzaje akumulatorów:

 • akumulatory typ Sony: NP-F750, NP-F960, NP-F970, NP-QM50, NP-QM70, NP-QM90, NP-FM55H, NP-FM500, 

* wymienione akumulatory nie są dołączone.

 

Specyfikacja techniczna

Akumulatory, statyw i aparat przedstawione na zdjęciach umieszczone zostały wyłącznie w celach demonstracyjnych i nie wchodzą w skład zestawu
 • 240 diod:równomierne światło
 • Moc światła:80 W (odpowiednik halogenu 80W) - 720 lm
 • Płynna regulacja mocy:5% do 100% - wbudowany ściemniacz
 • Temperatura barwowa:bez filtra 5500K
 • Płynna regulacja:temperatury barwowej od 3200K do 5400K
 • Kąt świecenia:75°
 • Wbudowany:przycisk testu sprawdzenia stanu naładowania akumulatora
 • Mocowanie do kamery:standardowa stopka fotograficzna
 • Wymiary:16 x 9 x 5,5 cm
 • Waga:350 g
 • Waga transportowa:(z opakowaniem): 740 g
 • Trwałość diod:10 000 godz. Świecenia
 • Zasilanie:poprzez akumulatory typ Sony: NP-F750, NP-F960, NP-F970, NP-QM50, NP-QM70, NP-QM90, NP-FM55H, NP-FM500 - wymienione akumulatory nie są dołączone.

Dlaczego warto używać lamp LED?
Diody led są źródłami światła, które charakteryzują się doskonałą kierunkowością. Dzięki temu większa część energii świetlnej jest emitowana w pożądanym kierunku. Co więcej światło wytwarzane przez LED nie zawiera w swoim widmie promieniowania UV ani podczerwonego (tzn. nie wytwarza ciepła). Dlatego lampy LED mogą być z powodzeniem używane do oświetlania obiektów, takich jak np. rośliny, eksponaty muzealne i co ważne - postacie w niewielkich pomieszczeniach. Są przy tym nieporównywalnie bardziej wydajne pod względem energetycznym - lampy LED wolniej zużywają energię akumulatora, co ma szczególne znaczenie w przypadku lamp nakamerowych. Zazwyczaj także, lampy LED charakteryzują się wyższym współczynnikiem odwzorowania barw od innych źródeł światła sztucznego.

Źródło: Wikipeda

New product
No reviews
Product added to wishlist