Studio handles

Uchwyt studyjny montażowy Crab Clamp, gwint 1/4 i

MAS-CRAB01
1 Reviews
Clamp zapewnia szeroki wachlarz opcji montażowych. Regulowany docisk pozwala na dopasowanie go do belek o różnej grubości, natomiast dwa gwinty montażowe nie ograniczają nas do jednego rodzaju statywów.
Available
PLN42.00

Uchwyt elastyczny HOLD-A1

HOLD-A1
Niezwykle praktyczny i łatwy w użyciu. Posiada dwie końcówki, jedną do szybkiego mocowania telefonu, druga do umieszczenia uchwytu z telefonem praktycznie w dowolnym miejscu (stole, parapecie, krześle ect.) Elastyczna budowa HOLD-A1 pozwala osiągną
Available
PLN8.90

Uchwyt mocowanie BOWENS SL do lamp błyskowych

BAD-SL
Uchwyt uniwersalny do lampy błyskowej, zakończony mocowaniem typu Bowens. Pozwala na używanie dowolnych akcesoriów (m.in. softboxy, strumienice) z dowolną lampą, pod warunkiem że posiadają w/w typ mocowania.
Available
PLN159.00

Uniwersalny uchwyt do lamp i parasolek (typ E)

CG-UH-TYP-E
Uniwersalny uchwyt do montażu lampy błyskowej lub lampy światła stałego oraz parasolki. Wykonany jest całkowicie z metalu. Umożliwia spięcie ze sobą komponentów zestawu oświetleniowego: systemowej lampy błyskowej, parasolki oświetleniowej i statywu oświet
Available
PLN39.00

Uniwersalny uchwyt do lamp i parasolek (typ D)

FV019D
1 Reviews
Uniwersalny uchwyt do montażu lamp błyskowych, lamp światła stałego oraz parasolek do statywów oświetleniowych, wyposażonych w różne rodzaje gwintów - 12mm/16mm/18mm.
Available
PLN35.00

Zaciskany uchwyt typu imadło z gwintem 1/4"

MAS-IM-14
Functional, very useful in studio conditions and outdoors, for attaching cameras and accessories with a photographic star to pipes and table tops from 2cm to 4cm wide.
Available
PLN19.00

Klips do teł fotograficznych

FV-KLIP-00
Tradycyjny klip do papieru używany w studiuo fotograficznym jako klip do blokowania teł fotograficznych.
Available
PLN5.00
Zestaw klips z głowicą...
  • Pack

Zestaw klips z głowicą kulowa i uchwyt do telefonu

SMART-KLIPBH
Zestaw studyjny i plenerowy dla fotografów i operatorów. Niezbędny do wykonywania zdjęć telefonem. Praktyczny, łatwy w montażu zestaw składający się ze statywu typu klip z głowicą kulową wraz z obrotowym uchwytem do telefonu.
Available
PLN49.00

Wielofunkcyjny uchwyt studyjny, do teł

FV-KLIP-0T
Wielofunkcyjny uchwyt studyjny.Wykonany z ABS mocny zacisk. Szczęki z tworzywa zokończony płaskimi łapkami, które "dopasowują się" do powierzchni.
Available
PLN9.00

Uchwyt, klip typu imadło

KLIP-IM-XX
Simple, functional vice clip for clamping on pipes. It is mainly used in the assembly of heavier fabrics to studio beams.
Out of stock
PLN9.90
Showing 1-23 of 23 item(s)
Product added to wishlist