(22) 862 88 99, 600 500 179

Filtr szary regulowany NDx2-NDx400-FADER-82mm

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Filtr pełny szary, regulowany, typ Fader, zakres ND2-400, redukcja światła w zakresie od 1 do 8 działek przesłony, średnica 82 mm.
Kod producenta: GL-ND2-400-82

Dostępność: w magazynie

Cena podstawowa: 109,00 zł

Cena promocyjna 89,00 zł

Cena podstawowa: 109,00 zł

Cena promocyjna 89,00 zł

GreenL
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Filtr typu Fader to filtr szary pozwalający na pełną i płynną regulację ściemniania światła w zakresie od NDx2 do NDx400 (redukcja światła w zakresie od 1 do 8 działek przysłony). Płynna regulacja zastępuje potrzebę stosowania oddzielnych filtrów NDx2, NDx4, NDx8 i ich uciążliwego zmieniania.

Obsługa filtra jest wyjątkowo prosta: wystarczy przekręcić zewnętrzny pierścień, ustawiając daną przysłonę według skali na filtrze. Możliwość płynnej regulacji jasności sceny – od dwukrotnego osłabienie strumienia światła, maksymalnie do 256-krotnego zmniejszenia jasności sceny, daje fantastyczne możliwości kreacji obrazu.

Tego typu filtry to efekt połączenia dwóch filtrów polaryzacyjnych liniowych z możliwością regulowania płaszczyzny ich wzajemnego położenia. W zależności od ustawienia ich względem siebie można uzyskać efekt od minimalnego wygaszenia padającego światła, poprzez częściowe wygaszenie, które rośnie w miarę obracania jednego filtra względem drugiego, aż po niemal całkowite wygaszenie. Używane są w celu zmniejszenia ilości światła docierającego do elementu światłoczułego (film, matryca). Dają kontrolę nad czasem naświetlania i głębią ostrości, nie powodując zmian w kolorystyce i kontraście zdjęcia. Umożliwiają wydłużenie czasu ekspozycji w celu pokazania ruchu na zdjęciu, lub otwarcie mocniej przesłony w celu zmniejszenia głębi ostrości. Mają neutralnie szarą tonację - nie zmieniają barwy rejestrowanego obrazu.

Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, co daje gwarancję najwyższej jakości, wysokiego kontrastu i odwzorowania kolorów. Pokryty wielowarstwową jonową powłoką przeciwodblaskową redukującą refleksy, flary oraz inne zniekształcenia. Szkło jest antystatyczne.

Pierścień – 82 mm jest dwustronnie gwintowany. Jeden gwint służy do montażu na obiektywie lub tulejce, drugi większy o jeden rozmiar na który możemy mocować kolejne akcesoria. Pierścień wykonany z aluminium, czernionego galwanicznie. Odporny na wyrabianie się i ścieranie.

Filtr jest kompatybilny z każdym obiektywem o średnicy 82 mm. Filtr montuje się na obiektywie lustrzanki nakręcając go bezpośrednio na obiektyw, natomiast w większości kompaktów mocuje się go do uprzednio założonej tulejki.

W komplecie ochronne etui na filtr.

Specyfikacja techniczna

  • Model: GL-ND2-400-82
  • Średnica filtra: 82 mm
  • Średnica przedniego gwintu: 85 mm
  • Transmisja światła: ND2 ~ ND400
  • Nie zakłóca pracy autofocusa
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Dane techniczne

Dane techniczne

Model GL-ND2-400-82
Waga 0.0200
Producent GreenL
Typ filtra Pełny
Obiektyw b.d.
Rozmiar adaptera 82mm
Kolor Szary
Materiał Stal, Szkło

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót