MonoFlex 300

MF300

5906395044214

Nicht ausreichend Artikel auf Lager
299,00 PLN
Bruttopreis

Lowest price in the last 30 days

Wyjątkowa baza monopodu z innowacyjną stopą stabilizującą, umożliwiającą swobodne wychylenia w szerokim zakresie ±20°. MF300 firmy CineGEN to podstawa do budowania monopodów, zarówno do kamer jak i do aparatów video, z wykorzystaniem dowolnych głowic montowanych na śrubach 1/4" lub 3/8".

Baza, podstawa monopodu

Baza do konstrukcji monopodów

Lekka, a jednocześnie bardzo zwarta i sztywna konstrukcja nogi umo­żli­wia budowanie zaawan­so­wanych monopodów zarówno dla foto­gra­fów jak i filmowców. Solidne zaciski sekcji gwarantują blokowanie sekcji na do­wol­nie wy­bra­nej wysokości z zapewnieniem maksymalnego udźwigu. Mo­no­pod jest dość wysoki, po rozłożeniu wszystkich sekcji odległość mie­rzo­na od po­dło­gi do podstawy montażowej głowicy wynosi 150 cm. Szczytowa sekcja jest wykończona miłą w dotyku pianką, która umo­żliwia pewny chwyt a w okresie niskich temperatur - izoluje od chłodnego aluminium.

Zwieńczeniem monopodu MF300 jest płytka do montażu głowic. Krążek o średnicy 60mm umożliwia montaż praktycznie wszystkich występujących na rynku głowic z otworem montażowym 1/4" lub 3/8". Ponadto płytka jest demontowalna, po jej usunięciu mamy do dyspozycji otwór z gwinetm 3/8".

MonoFlex™ 300 jest bazą do konstrukcji monopodów wg. własnych potrzeb. Mając to na względzie producent dołączył do zestawu wygodną i bardzo wytrzymałą torbę, umożliwiającą transport monopodu uzbrojonego w dowolnie dużą głowicę. Jest to wygodne, gdyż nie musimy poszukiwać torby na własną rękę.

Pochylenie monopodu MF300

Inowacyjna podpora Flex

Stopa monoflex'u to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu układ kamera-głowica-monopod można ustawić w pionie stabilnie, bez uciążliwego bujania. Podczas długotrwałych ujęć we wnętrzach można monopod puścić, aby dać odpocząć rękom. Jednocześnie, jeśli zajdzie potrzeba, można przełączyć stopę "w tryb flex", przez co uzyskujemy możliwość pochylania monopodu bez odrywania stopy od ziemi. Pochylanie realizowane jest poprzez przegub kulowy umieszczony w stopie, dzięki czemu ruch jest płynny i pod stałym kątem.

Stopa Flex - złożona

Specyfikacja

  • Waga:1,1 kg
  • Udźwig:5 kg
  • Wysokość maksymalna:150 cm
  • Wysokość po złożeniu:52 cm
  • Śruba montażowa:1/4", 3/8"
  • Głowica:bez głowicy
  • Torba:tak
Neuer Artikel
No reviews
Product added to wishlist