Studiogriffe

Uchwyt studyjny montażowy Crab Clamp, gwint 1/4 i

MAS-CRAB01
1 Reviews
Clamp zapewnia szeroki wachlarz opcji montażowych. Regulowany docisk pozwala na dopasowanie go do belek o różnej grubości, natomiast dwa gwinty montażowe nie ograniczają nas do jednego rodzaju statywów.
Verfugbar
49,00 PLN

Uchwyt elastyczny HOLD-A1

HOLD-A1
Niezwykle praktyczny i łatwy w użyciu. Posiada dwie końcówki, jedną do szybkiego mocowania telefonu, druga do umieszczenia uchwytu z telefonem praktycznie w dowolnym miejscu (stole, parapecie, krześle ect.) Elastyczna budowa HOLD-A1 pozwala osiągną
Verfugbar
8,90 PLN

Uchwyt mocowanie BOWENS SL do lamp błyskowych

BAD-SL
Uchwyt uniwersalny do lampy błyskowej, zakończony mocowaniem typu Bowens. Pozwala na używanie dowolnych akcesoriów (m.in. softboxy, strumienice) z dowolną lampą, pod warunkiem że posiadają w/w typ mocowania.
Verfugbar
159,00 PLN

Uniwersalny uchwyt do lamp i parasolek (typ D)

FV019D
1 Reviews
Uniwersalny uchwyt do montażu lamp błyskowych, lamp światła stałego oraz parasolek do statywów oświetleniowych, wyposażonych w różne rodzaje gwintów - 12mm/16mm/18mm.
Verfugbar
35,00 PLN

Klips do teł fotograficznych

FV-KLIP-00
Tradycyjny klip do papieru używany w studiuo fotograficznym jako klip do blokowania teł fotograficznych.
Verfugbar
5,00 PLN
Zestaw klips z głowicą...
  • Artikelbündel

Zestaw klips z głowicą kulowa i uchwyt do telefonu

SMART-KLIPBH
Zestaw studyjny i plenerowy dla fotografów i operatorów. Niezbędny do wykonywania zdjęć telefonem. Praktyczny, łatwy w montażu zestaw składający się ze statywu typu klip z głowicą kulową wraz z obrotowym uchwytem do telefonu.
Verfugbar
49,00 PLN

Wielofunkcyjny uchwyt studyjny, do teł

FV-KLIP-0T
Wielofunkcyjny uchwyt studyjny.Wykonany z ABS mocny zacisk. Szczęki z tworzywa zokończony płaskimi łapkami, które "dopasowują się" do powierzchni.
Verfugbar
9,00 PLN

Uchwyt, klip typu imadło

KLIP-IM-XX
Einfacher funktioneller Schraubstockclip zum Festklemmen von Rohren. Es wird hauptsächlich bei der Montage schwererer Stoffe an Studiobalken verwendet.
Out of stock
9,90 PLN

Uniwersalny uchwyt do lamp i parasolek (typ E)

CG-UH-TYP-E
Uniwersalny uchwyt do montażu lampy błyskowej lub lampy światła stałego oraz parasolki. Wykonany jest całkowicie z metalu. Umożliwia spięcie ze sobą komponentów zestawu oświetleniowego: systemowej lampy błyskowej, parasolki oświetleniowej i statywu oświet
Out of stock
39,00 PLN

Uchwyt sufitowo-ścienny 35-55cm do montażu lamp

WAR-S3555
Studyjny uchwyt przeznaczony do montażu naśceinnego (sufitowego) lamp studyjnych. Doskonały w sytuacji kiedy trzeba zwiększyć ilość oświetlenia lecz nie można stawiać statywów podłogowych.
Out of stock
99,00 PLN

Zaciskany uchwyt typu imadło z gwintem 1/4"

MAS-IM-14
Funktionell, sehr nützlich unter Studiobedingungen und im Freien, zum Anbringen von Kameras und Zubehör mit einem fotografischen Stern an Rohren und Tischplatten mit einer Breite von 2 cm bis 4 cm.
Out of stock
19,00 PLN
1 - 23 von 23 Artikel(n)
Product added to wishlist