(22) 862 88 99, 600 500 179

Bezpieczne zakupy

Rzetelne opisy produktów, prawdziwe zdjęcia

Przygotowując dla Państwa opisy produktów dokładamy wszelkich starań aby opisy były pełne i rzetelne. Nasi fotograficy i graficy samodzielnie przygotowują zdjęcia produktów i niezbędne infografiki. Dzięki temu kupując w naszym sklepie, mają Państwo doskonały obraz zamawianych produktów i pewność, że nic nas nie zaskoczy przy odbiorze przesyłki.

Bezpieczne płatności

Dzięki współpracy z uznanym polskim operatorem płatności, firmą PayU, w naszym sklepie udostępniamy procedury płatności elektronicznych gwarantujące najwyższy stopień bezpieczeństwa i dużą wygodę. Osoby preferujące  bardziej tradycyjne rozwiązania mogą skorzystać z opcji płatności przy odbiorze towaru. Każda sprzedaż jest dokumentowana, a do przesyłki załączamy fakturę VAT.

Bezpieczna przesyłka

Wybraliśmy dla Państwa klika najlepszych naszym zdaniem firm kurierskich, które zdobyłu swoją renomę w Polsce i na świecie dzięki doskonałej obsłudze Klienta i terminowym dostawom. Proces adresowania, nadawania i śledzenia przesyłek jest skomputeryzowany dzięki czemu mamy pewność, że Państwa zamówienie dotrze do celu i na czas.