(22) 862 88 99, 600 500 179

Beauty Dish (słoneczko) o średnicy 42 cm + dyfuzor

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Czasza do formowania światła lampy błyskowej. Znakomicie rozprasza światło, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografii portretowej i modowej. Posiada mocowanie typu bowens.
Kod producenta: BD-42

Dostępność: w magazynie

Cena podstawowa: 89,00 zł

Cena promocyjna 79,00 zł

Cena podstawowa: 89,00 zł

Cena promocyjna 79,00 zł

F&V
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

Beauty dish, softreflektor - to nazwy żargonowe lub katalogowe odbłyśnika, który znajduje się w naszej ofercie. Często reflektor ten nazywany jest również „słoneczkiem”, choć wiązka światła uzyskiwana dzięki niemu nie oddaje charakteru światła słonecznego. Ma on kształt zbliżony do miski, lub wielkiego, głębokiego talerza.

Zwykle jego średnica mieści się w przedziale 40-70 cm - zaś w tym przypadku jest to 42 cm. Wnętrze czaszy posiada chropowatą fakturę w kolorze srebrnym. Palnik lampy zasłonięty jest kopułką z metalu (deflektor) umo­co­waną na trzech sprężynach, która ma za zadanie odbicie i rozproszenie promieni światła wewnątrz czaszy. Efekt świa­tło­cie­niowy, jaki uzyskujemy dzięki soft­re­fle­kto­rom ma charakter pośredni pomiędzy softboksem o po­do­bnej powierzchni dyfuzora a srebrną parasolką, odbijającą (ustawienie na krótkiej sztycy). Trudno jest ten efekt świetlny uzyskać za pomocą innych końcówek formujących i modelujących wiązkę światła - jest cha­ra­kte­ry­styczny i nie­po­wta­rzalny. Jest to chyba jedyny odbłyśnik, dzięki któremu w e­fe­ktowny sposób oświe­tli­my fotografowany obiekt przy użyciu tylko jednej lampy.

Beauty dish stasnowi standardowe wyposażenie fo­to­gra­fa mody. Umożliwia ukierunkowanie i zmiękczenie świa­tła w charakterystyczny sposób. Aktualny trend w foto­grafii mody, jednak wykorzystywany również w kata­lo­go­wej fotografii przedmiotowej - z racji pięknego zmię­kcza­nia światła, i wydobywania refleksów na lu­strza­nych obiektach.

Dyfuzor montowany na zewnątrz dodatkowo zmiękcza strumień światła. Posiada mocowanie typu bowens, pasuje więc do lamp Fighter, Boling i innych np. serii K: CY-200K, CY-300K, CY-400K, CY-500K, CY-600K, Milestone, DM, Quantuum itd.

BD-42

Specyfikacja techniczna

Lampa błyskowa i statyw przed­sta­wio­ne na zdję­ciach umie­szczo­ne zostały wy­łą­cznie w celach de­mon­stra­cyj­nych i nie wch­odzą w skład zestawu.
  • Średnica czaszy 42cm
  • Mocowanie typu Bowens
  • W zestawie: dyfuzor
  • Wykonanie: lekkie i trwałe aluminium
  • Waga 750 g

Dane techniczne

Dane techniczne

Model BD-42
Waga 0.7500
Producent F&V
Kolor Czarny
Materiał Aluminium

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Być może jesteś zainteresowany poniższymi produktami

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót