New Products

Popularne kategorie

Promocje foto-video
Nowości foto-video

Aktualności

Fotografia

O wyższości świąt bożego narodzenia, czyli światło stałe i błyskowe w fotografii.

Na wielu internetowych forach poświę­conych fotografii toczą się zagorzałe dyskusje czy lepiej stosować światło stałe czy błyskowe. Fotografowie szybko dzielą się na dwa obozy i po chwili ciężko wyłowić z lektury, co tak naprawdę powinniśmy wybrać do naszego studia. Dziś postaramy się przybliżyć kilka zalet i wad każdego rodzaju ośw...

Wszystko co musisz wiedzieć o statywach

Dziś zmierzymy się z wyborem statywu. Zrobimy krótki przegląd najważniejszych cech i zobaczymy w co warto inwestować, a co jest zbędnym dodatkiem podnoszącym tylko koszt zakupu. Jaki statyw będzie dobry dla fotografów a jaki lepszy dla filmowca. Zapraszamy do lektury.

Film i video

Jak wybrać lampę do kamery

Wybór wła­ści­wej lampy do filmowania kamerą lub lustrzanką nie jest spra­wą prostą. W ni­niej­szym arty­kule chcemy przy­bli­żyć pod­sta­wo­we pa­ra­me­try lamp prze­zna­czo­nych do filmowania i pod­po­wie­dzieć co kupić aby nie prze­pła­cić i cie­szyć się lampą, która spełnia swoje za­da­nie.

Wyważanie glidecama

Wyważanie glidecama jest czynnością bardzo prostą, choć narosło wokół tego tematu wiele niepotrzebnych mitów. Cała trudność polega tylko na opisaniu tego procesu w przystępny sposób. Jeśli tylko uda się Państwu przebrnąć przez naszą instrukcję - samo wyważanie będzie już naprawdę proste ;) Zyczymy udanego wyważania i świetnych uję...

CineGEN wprowadza monitory z matrycą IPS MATRIX

Firma CineGEN wprowadza do sprzedaży w Polce 7 calowe monitory linii Ultra-Vis. Monitory zostały wyposażone w rewolucyjną matrycę IPS Matrix zapewniającą doskonałą reprodukcję kolorów niezależnie od kąta patrzenia. 

Inspiracje

Niepublikowane fotografie National Geographic

Obrazy mogą być warte tysiąca słów, ale fotografie National Geographic pozostawiają nas bez słowa. Znane ze swych codziennych urzekających zdjęć, dają też okazję do zanurzenia się w archiwach wcześniej niepublikowanych lub zapomnianych obrazów.

 

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o.

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

Dziś zakupy, jutro dostawa! Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem!

Asortyment w sklepie digishots.pl jest spra­wdza­ny pod kątem jakości. Nasi sprze­da­wcy to także foto­grafo­wie, którzy chętnie pomagają w doborze sprzętu.

 

Najpopularniejsze kanały płatności obsługiwane w Digishots.pl

Akceptujemy płatności kartami kredytowymi (via PayU)