(22) 862 88 99, 600 500 179

Adapter Canon na T2 (T-MOUNT) z potwierdzeniem ostrości

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient

Adapter T2-T-Mount służy do zamocowania wszystkich obiektywów i urządzeń z mocowaniem T mount (czyli mikroskopów, teleskopów) do każdego aparatu z bagnetem Canon (zarówno analogowego jak i cyfrowego).
Kod producenta: T2-T-Mount

Dostępność: w magazynie

Zostało sztuk: 1
94,00 zł
94,00 zł
Tianya
  • Ekspresowa wysyłka wysyłka towaru w max. 24h
  • Wsparcie techniczne infolinia produktowa i helpdesk
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Jak chcesz dostać swoją paczkę?

kurier (płatność e-przelewem) 13,00 zł
kurier (płatność przy odbiorze) 18,00 zł
odbiór osobisty 0,00 zł

Opis produktu

Szczegóły

T2-T-Mount został wyposażony w specjalny układ elektroniczny (tzw. 'dandelion'), który uaktywnia elektronikę aparatu, odpowiedzialną za ostrzenie. Podłączenie adaptera do korpusu Canona uruchamia układy odpowiadające za potwierdzanie ostrości. Po dociśnięciu spustu do połowy aparat będzie informował nas czy w danym punkcie obraz jest ostry. Działa to tak samo jak w obiektywach z AF. Informacją jest zapalenie się punktów na matówce czy wyświetlaczu lub sygnał dźwiękowy - zależy to od modelu aparatu.

Ostrość rzecz jasna ustawiamy wciąż manualnie za pomocą pierścienia na obiektywie, ale potwierdzenie ostrości pomaga łatwo trafić w punkt zwłaszcza na małych matówkach.

Pomiar światła działa bez problemu. Praca z obiektywami z mocowaniem T2 odbywa się w trybach: priorytetu przysłony (Av) oraz w pełnym trybie manualnym (M). Przysłonę przymykamy pierścieniem na obiektywie, natomiast body samo dobiera sobie odpowiedni czas. Potwierdzenie ostrości działa w zakresie f/1.2 do f/8 (powyżej tej wartości nie ma fizycznej możliwości, aby działało - konstrukcja AF Canona na to nie pozwala).

Pokryty jest warstwą odporną na zadrapania, przetarcia i ścieranie, dzięki czemu jest bardzo estetyczny. Nie powoduje powstawania odblasków i flar.

W przeciwieństwie do tańszych adapterów nasz model jest idealnie dopasowany - zapewniamy brak szczelin powodujących pogorszenie jakości zdjęć.

Adapter nie powoduje zwarć styków w body, pozwala ostrzyć na nieskończoność oraz posiada zabezpieczenie przez niewłaściwym przekręceniem adaptera.

Dla wygody klientów adapter posiada oznakowanie w postaci czerwonej kropki, w miejscu w którym należy go przyłożyć do korpusu.

Kompatybilny z:

CANON 60Da, 5D MARK III, 650D, 600D, 1100D, 550D, 60D, 50D, 40D, 30D, 20D, 10D, 7D, 5D, 5D MARK II, 1D, 1D MARK II - III - IV, 1000D, 500D, 450D, 400D, 350D, 300D, 200D, itd.

Specyfikacja:

  • wykonany ze specjalnego stopu metali (zawiera magnez i mangan), co sprawia, że jest trwalszy od adapterów aluminiowych
  • najnowsze oprogramowanie dandeliona zapewnia współpracę z każdym body Canona
  • precyzyjne wykonanie zapewnie wysoką jakość przez wiele lat, bez jakichkolwiek zniekształceń
  • ostrzy na nieskończoność
  • nie powoduje zmniejszenia kontrastu ani odbić
  • gwarancja 12 miesięcy

Dane techniczne

Dane techniczne

Model T2-T-Mount
Waga 0.2000
Producent Tianya
Kolor Czarny
Materiał b.d.

Opinie o produkcie

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Zaloguj się proszę lub załóż konto.

Kupuj w DigiShots!

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Transakcje zawierane w sklepie digishots.pl są prze­sy­ła­ne w kanale szyfro­wa­nym SSL. Nad bez­pie­czeń­stwem transakcji płatniczych czuwa ope­ra­tor PayU Sp. z o.o

Sprawna wysyłka

Sprawna wysyłka

Dziś zakupy, jutro dostawa! Większość towaru znaj­du­je się fizycznie w naszym skle­pie. Paczki są za­pa­ko­wa­ne solidnie aby nie uszko­dzić sprzętu w trans­por­cie.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nasi kurierzy ro­zwo­żą prze­sył­ki na­stę­pne­go dnia po zamówieniu. Zamów już dziś i ciesz się jutro swoim sprzętem! Wszystkie prze­sył­ki są ubez­pie­czone.

Świetne produkty

Świetne produkty

Wybieramy dla Państwa najlepsze, spra­wdzo­ne pro­du­kty. Cały asor­ty­ment objęty jest gwa­ran­cją.

Pomoc w zakupach

Pomoc w zakupach

Nasi konsultanci pomagają w wyborze odpo­wie­dnie­go produktu. Zależy nam aby byli Państwo zadowoleni z zakupów w Digishots.

Sklep stacjonarny

Sklep tradycyjny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie. Każdy sprzęt można spraw­dzić i prze­tes­to­wać przed zaku­pem.

Własne magazyny

Własne magazyny

Dzięki własnym magazynom zna­ko­mi­ta wię­kszość to­waru jest do­stę­pna od ręki. 

Święty spokój

Święty spokój

Konsumenci kupujący w naszym sklepie mają możliwość zwrotu towaru do 14 dni. Dokładamy wszelkich starań aby upraszczać i przyspieszać zwrot gotówki.

 

Transakcje zabezpieczone SSL

Płatności w serwisie Digishots.pl zapenia PayU

 

powrót